Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

TİCİMAX SATIŞ ORTAKLARI ARASINDA
YERİNİZİ ALIN

Ticimax’ı arkadaşlarınıza ve müşterilerinize önerin yapacakları ödemelerde
siz de komisyon kazanın!

E-ticaret Bayilik Başvuru Formu

Neden Ticimax Satış Ortağı Olmalısınız?

10.000+ Markanın E-ticaret Altyapı Tercihi

Farklı sektörlerden yerel ve global yüzlerce markanın ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunduğu sanal mağazalarında ve özel e-ticaret projelerinde Ticimax imzası yer alıyor.

E-ticarete yeni başlamak isteyenler ya da hali hazırda var olan e-ticaret altyapılarını taşımak isteyen işletmeler Ticimax’ın avantajlı dünyasından faydalanıyor.

Daha Fazla Gelir Olanağı

Ticimax satış ortakları kazançlarını sadece Ticimax altyapısını satarak değil; site kurulumu, reklam danışmanlığı gibi ek hizmetler sağlayarak daha fazla gelir elde edebiliyorlar.

Siz de katma değerli servisleriniz ve Ticimax’ın altyapı kalitesini birleştirerek hizmet kapsamınızı genişletebilir ve yeni kazanç olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Yeni E-ticaret Siteleri Açın ya da Taşıyın

Ticimax altyapısıyla yeni e-ticaret siteleri açabilir ya da mağazaları diğer altyapılardan Ticimax’a taşıyarak daha performanslı bir altyapı, kaliteli hizmet ve avantajlı çözümler sunabilirsiniz.

Türkiye'nin E-ticaret Yazılımını Tercih Ettiler!

Binlerce işletme, e-ticaret sitesini Ticimax'a emanet etti. Onlar işlerine bakarken, biz altyapımızı her gün geliştiriyoruz.

Sağladığımız Avantajlardan Bazıları

Güçlü ve Benzersiz Altyapı

7/ 24 Teknik Destek

Ücretsiz Online Eğitimler

Ar-ge çalışmaları ve 100+ personel

Anında Sanal POS

İndirimli Kargo Anlaşmaları

E-ticaret Bayilik Başvuru Formu

Sık Sorulan E-ticaret Soruları

E-ticaret Bayilik Nedir?

E-ticaret bayilik sistemi, kişi ve işletmelerin Ticimax tarafından üretilen e-ticaret alt yapıları ve e-ticaret çözümlerinin satış ve pazarlamasını yaparak gelir elde ettiği bir satış ortaklığı programıdır. Sizler de e-ticaret firmaları için danışmanlık veren, hizmet sunan, işletmeler için dijital çözümler üreten kişi ve işletmeler arasında yer alıyorsanız e-ticaret bayilik programı sayesinde gelir elde edebilirsiniz.

E-ticaret Bayilik Sistemi Nasıl Çalışır?

Ticimax’ın satış ortaklığı projesi olarak hayata geçirilen e-ticaret bayilik sisteminde çalışmak isteyen kişi ve işletmeler, bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra kendilerine sunulan bayi panelinden, potansiyel müşterilerin kayıtlarını oluşturabilirler. Potansiyel müşteriler Ticimax e-ticaret paketleri ve e-ticaret çözümlerinden birini satın aldıkları takdirde, bayiler belirlenen komisyon oranları üzerinden kendi hakkedişlerini alabilmektedirler.

Neden Ticimax E-ticaret Bayilik Sistemine Katılmalıyım?

Ticimax e-ticaret bayilik sistemi ile çalışan kişi ve işletmeler, binlerce markanın e-ticaret paketleri ve e-ticaret çözümleri için tercih ettiği global bir marka olan Ticimax ile çalışma fırsatı bulmaktadır. Ticimax e-ticaret bayilik sistemi sayesinde Ticimax satış ortakları; site kurulumu, reklam, tasarım, seo, e-ticaret danışmanlığı vb. ek hizmetler ile gelirlerini arttırabilmektedir.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret