Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Bildirim yollama özelliği eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Bildirim yollama özelliği eklendi

Ticimax'tan bir yenilik daha!

Android Uygulamanıza Bildirim Yollama Özelliği Eklendi!

Bugün ,büyük-küçük farketmeden tüm işletmeler artık müşteri desteğinden,ürün siparişlerine ve pazarlamaya kadar herşeyi yönetmek için mobil cihazları kullanıyor,bunun sonucunda da e-ticaret siteleri artık kullanıcılarıyla kolay etkileşime geçmek için İOS ve Android gibi uygulamalara ihtiyaç duymaya başladılar.

Kısa bir süre önce İOS ve Android Uygulamalarımızı duyurmuştuk,bu uygulamalarla,e-ticaret sitenizin mobil uygulaması  Apple Store ve Google Play'da yer almakta böylece kullanıcılarınızla mobil cihazlardan devamlı etkileşim halinde olabilirsiniz.

Android Uygulamanıza Bildirim yollama özelliğine kısaca gözatalım,

 ·         Android Uygulamanızdan bildirim gönderdiğiniz anda  kullanıcının telefon ekranında marka logonuz,site isminiz ve bildirimle alakalı kısa bir bilgi yer alacak.

 

Bildirim Yollama Özelliği

 

 

 

Ticimax Android uygulamamız ile kullanıcılarınıza kampanyalar,indirimler ve daha bir çok fırsatlar için yönetim panelinizden kolayca bildirimler gönderebileceksiniz,dilerseniz de Uygulamanızın daha geniş kitlere tanıtmak için reklam danışmanlarımızdan destek alarak uygulamanızın reklamlarını Facebook,Google gibi reklam alanlarını kullanarak tanıtımını yapabilirsiniz.

 

 

 

Türkiye'nin en gelişmiş yazılımı Ticimax ile E-ticaret yapmak çok kolay!

 

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax