Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Versiyon Notları

8.11.315

Resimli Menü Sisteminde Eklenen Görsellerin Silinebilmesi

Resimli Menü kullanılan sistemlerde menüye eklenmiş olan görsellerin, menü düzenlemesi alanından sil butonu ile anından kaldırılabilmesi için iyileştirme yapılmıştır.

İyileştirme
8.11.315

İl Bazlı Satış Raporuna Ödeme Tipi Parametresi Eklenmesi

İl bazlı satış raporlarında, filtreleme alanında ödeme tipine göre satışların filtrelenebilmesi için geliştirme yapıldı.

İyileştirme
8.11.315

Hediye Çeki Minimum Tutarının Bildirim Parametrelerine Eklenmesi

Hediye Çeki Yönetimi alanından oluşturulan hediye çeklerinde kullanılan minimum sepet tutarı bilgisini, hediye çeki bildirimi için mail atarken tetiklenebilmesi için parametre eklemesi yapıldı.

İyileştirmeKampanya Yönetimi
8.11.315

Ürün Bazlı Satış Raporu Filteleri Eklenmesi

Ürün bazlı satış raporlaması yaparken Barkoda Göre ve Son Sipariş Tarihi bilgisine göre rapor alınabilmesi için filtreleme parametreleri eklendi.

İyileştirme
8.11.315

Sipariş PDF'ine Desi Bilgisi Eklenmesi

Sipariş PDF'i alınırken ürünlerin desi bilgilerinin görüntülenebilmesi için, sipariş PDf çıktısına desi alanı eklemesi gerçekleştirildi.

İyileştirme
8.11.315

Ürün Ekleme Sırasında Gelen KDV Oranı Standart Değerinin Değiştirilmesi

Ürünler>Ürün Yönetimi alanından ürün eklerken standart olarak gelen %8 KDV oranı, %20 olarak gelmesi için geliştirme yapılmıştır.

İyileştirme
8.11.315

Kargo Barkod Çıktısına Adres Tarifi Eklenmesi

Ayarlar>Genel Ayarlar>Sipariş Ayarları alanından düzenlenebilen Kargo Barkod Çıktısı ayarlarına, adres tarifi parametresi eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.315

Hopi Paracık ile Tamamlanan Siparişlerde İade Yapılabilmesi

Ödeme sürecinde kullanılan Hopi Paracık, sipariş iadesi gerçekleştirildiğinde müşteri hesabına tekrar aktarılması için geliştirme yapılmıştır.

İyileştirme
8.11.315

Mağazalar Sayfasında İlçe Bazlı Mağaza Filtresi Yapılabilabilmesi

Mağaza modülü kullanılan sistemlerde mağaza seçim ekranlarına, ilçe bazlı mağaza filtrelebilmek için ilçe seçim alanı eklenmiştir.

İyileştirmeMağaza Modülleri
8.11.315

E-fatura Fatura Numarası Eklenmesi

E-faturanın alınabilmesi için gönderilen parametrelerde UUID bilgisinin yanı sıra fatura numarası parametresi eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.315

Lidio-Ürün Detay Taksit Seçeneklerinde Banka Listesinin Gösterimi

Bu güncelleme ile Lidio ödeme sistemi kullanıcılarının bankalara ait girmiş oldukları taksit bilgileri Ürün Detay sayfasında eksiksiz görüntülenebilecektir.

İyileştirme
8.11.315

SetSiparisOdemeDurum Methoduna Mail Gönderme Alanının Eklenmesi

Ödeme durumu değişikliğinde otomatik gönderilen sipariş durumu maili isteğe bağlı ayarlanabilmesi için SetSiparisOdemeDurum methoduna BilgiMailGonderme parametresi eklendi. Parametre eğer 1 yollanır ise bilgilendirme maili gönderilmemektedir. Mevcuttaki varsayılan değer olan 0 yollanırsa mail gönderilmektedir. Bu sayede mevcut işleyiş değiştirilmeden mail gönderimi isteğe bağlı olarak kapatılabilir.

İyileştirme
8.11.315

Pinterest Ürün Aktarımı

Pinterest Toplu Pin yükleme işlemi için Ayarlar > Toplu Pin Yükleme alanından Rss url alanına kendi sayfanızın sonuna bu uzantıyı ekleyerek /handlers/RssFeedPinterest.ashx başarılı olarak rss akış urli eklenmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.315

Ürün Yönetimi Sayfasına Yayın Tarihi Filtresi Eklenmesi

SelectUrun metoduna ürünleri yayın tarihine göre filtrelemek için yeni bir alan eklenmiştir. Yapılan bu geliştirme ile Ürün Yönetimi ekranında ürünler listelenirken kolaylık sağlanabilmesi için Yayın Tarihi alanı kullanılabilecektir.

İyileştirme
8.11.315

Mağaza Yönetimi ekranında Ülke-İl-İlçe Zorunluluğu Eklenmesi

Modüller> Mağaza Yönetimi ekranında bir mağaza tanımlanırken Ülke-İl-İlçe bilgilerinin doldurulması zorunluluğu eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.315

Sipariş PDF Çıktısına Müşteri Kodu Alanının Eklenmesi

Müşteri Kodu Alanı Ekleme: Sipariş PDF belgesine müşteri kodu alanı eklenmiştir. Bu üyeye ait bir müşteri kimlik kodunu sipariş belgelerine dahil etmenizi sağlar. Kural: Eğer bir müşterinin bir müşteri kodu varsa, bu kod Sipariş PDF'de görüntülenecektir. Ancak müşteri kodu yoksa, boş bir alan yerine hiç gösterilmeyecektir.

İyileştirme
8.11.315

Dosya Yönetimi Alanı Geliştirmeleri

Dosya Yönetimi alanındaki görsellerin yolunu (URL bağlantısını) kopyalamak için görseli indirmeniz gerekmez. Yeni eklediğimiz özellik ile üst kısımda "Url_Kopyala" butonuna tıkladığınızda bir uyarı mesajı ile birlikte görselin Url linki kopyalanmış olacaktır. İndir butonuna tıklandığında görsel indirme sorunu çözümlenmiştir. Artık başarılı şekilde dosya içerisindeki görseller indirilebilmektedir.

İyileştirme
8.11.315

Ürüne Fotoğraflı Yorum Yapılabilmesi

Ürüne yorum yapılırken başarılı olarak görsel eklenebilmektedir.

İyileştirme
8.11.315

Sipariş Detay ve Pdf'e Desi Eklenmesi

Bu geliştirme ile ürün bilgisi içerisinde yer alan desi ve ağırlık bilgileri hem sipariş detayında hem de PDF belgelerinde Desi ve ağırlık bilgisini görünmektedir.

İyileştirme
8.11.315

Ürün Resimlerini İndirememe Sorunu

Ürünler > Ürün Yönetimi alanına giriş yapıldığında, "Ürün Resimlerini İndir" butonuna tıkladığınızda karşınıza çıkan "Toplu resim indirme işlemi başlatıldı. işlem tamamlandığında mail yoluyla bilgilendiriliceksiniz." uyarısı doğru bir şekilde çalışacaktır. Özellikle mail adresi kontrol edildiğinde, gönderilen bilgilendirme mailinin eksik veya hiç iletilmediği sorunu giderilmiştir. Görev tablosu kontrol edildiğinde, başarılı bir şekilde gerçekleştirilen görevler görüntülenecek ve kullanıcılar doğru bilgilendirmeleri alabilecektir.

İyileştirme
8.11.315

Sayfa tasarımında marka slider görsellerinin gelmemesi

Tasarım>sayfa tasarım sihirbazında marka slider bloğu eklendiğinde Ana Sayfada marka slider görselleri gelmemektedir. Bu güncelleştirme ile marka görselleri düzgün bir şekilde Ana sayfada gözükmesi sağlanmıştır.

İyileştirmeSayfa Tasarım Yönetimi
8.11.315

Ürün Detay Zoom Tipi Güncellemeleri

Ayarlar > Genel Ayarlar > Site Yönetim Araçları > Ürün Detay Zoom Tipi: Zoom Slider olarak ayarlandığında; Zoom yapılan ürün resmi ile zoomlu açılan ürün resmi aynı boyutta açılmaktadır. Ayarlar > Genel Ayarlar > Site Yönetim Araçları > Ürün Detay Zoom Tipi: Standart ve Ürün Detay Zoom Pozisyon: Dışarıda olarak ayarlandığında; ürün görselinin zoom görüntüsü dışarıda olarak görüntülenmektedir.

İyileştirme
8.11.315

Marka Slider için Auto Resize Güncellemesi

Yapılan bu güncelleme ile birlikte Tasarım > sayfa tasarım yönetimi alanında marka slider eklendiğinde gösterim sayısı auto olduğunda görsel boyutlarının bozuk gelmesi durumu düzeltildi.

İyileştirme
8.11.315

Mağazalarım Sayfasında İlçe Bazlı Mağaza Filtresi

Mağazalarım sayfasına geçiş yapıldığında İlçe bazlı filtre yapıldığında eksik mağaza gösterimi sorunu düzeltilmiştir. Ayarlar > Genel ayarlar > Site yönetim araçları > Mağazalar Sayfasında İlçe Göster parametresi aktif edildiğinde Mağazalarım sayfasında ilçe filtresi yapıldığında seçilen ilçeye ait mağazaların doğru şekilde sonuçlanması sağlanmıştır.

İyileştirmeMağaza Modülleri
8.11.315

Mobil Görünümde Benzer Ürünler Bloğunun Düzenlemesi

Benzer ürünler bloğunda mobil görünümdeki görünüm bozuklukları giderildi. Artık ürünler mobil cihazlarda doğru bir şekilde görüntülenecek ve kullanıcılarımızın daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlayacak.

İyileştirme
8.11.315

Varyasyon Alanında Desi 2 Bilgisi Gösterimi Düzenlenmesi

Ürünler > Ürün Yönetimi > Ürün İşlemleri > Varyasyon Yönetimi alanında ürün varyasyonuna ait Desi 2 bilgisi gözükecek ve güncellenebilecek şekilde düzenleme yapılmıştır. Ürünler excele aktarıldığında varyasyonlarda “KARGOAGIRLIGIYURTDISI" sütunu olarak gelmektedir. Varyasyonlar kısmı içerisinde ana üründe olduğu gibi Desi 1, Desi 2 alanları gelmektedir.

İyileştirme
8.11.302

Ürün Oluşturma Modülü Geliştirmesi

Ürün içeriğini müşterilerin belirlemesi için ürün oluşturma modülü geliştirildi.

Modül dokümanına erişmek için tıklayınız.

Yenilik
8.11.302

Payu Romanya Kart Saklama Entegrasyonu

Payu Romanya kullanan müşteriler için geçerli olan bir özelliktir.

Ödeme adımında kart sakla işaretlenerek sipariş tamamlandığında bir sonraki alışverişte kayıtlı kart ile ödeme yapılarak sipariş tamamlanması için geliştirildi.

Yenilik
8.11.302

OMS Sipariş Detay Reddetme Bilgisi Gösterme

Sipariş detayına reddeden mağaza bilgisi eklendi.

Sipariş detaydan kontrol edildiğinde reddeden mağaza bilgisi görüntülenmesi için geliştirildi.

İyileştirmeOrder Management System
8.11.302

Favoriye Ekleme Geliştirmesi

Favoriye ürün eklenirken seçim yapılması gereken favori grubu alanı isteğe bağlı olacak şekilde geliştirildi.

İyileştirme
8.11.302

Kategori Bazlı Rapor Revize Geliştirme

Kategori bazlı satış raporunda kar marjı görüntülenmesi için geliştirildi.

İyileştirme
8.11.302

Marketplace Kampanya Kodu Adının Revizesi

Marketplace Kampanya Kodu Adı alanı Marketplace Kargo Kodu olarak görüntülenmesi için geliştirildi.

İyileştirmeMarketplace Entegrasyonu
8.11.302

Cari Ödeme Mail Template Taksit Parametresini Ekleme

Mevcutta yer alan Cari Ödeme Mail Template'e kullanılabilmek üzere taksit parametresi eklenmiştir.

Yenilik
8.11.302

Etiket Sayfasına Filtreleme Eklenmesi

Etiket Yönetimi sayfasında filtreleme yapılabilmesi için geliştirildi.

Yenilik
8.11.302

Excele Aktarılan İptal/İade Taleplerinde Excel İçerisine Müşterinin Yazdığı Notun Eklenmesi

İptal iade talepleri excel’e aktarıldığında müşterinin girdiği iptal iade notunun excel ile yapılan dışa aktarım işlemlerinde görüntülenebilmesi için geliştirildi.

İyileştirme
8.11.302

Ürün Oluşturma Modülü Adetli Seçim

Ürün oluşturma modülünde, ürün gruplarındaki ürün seçimi için adet alanı eklendi.

İlgili alanda adetli seçim aktif edilip limit değeri girildiğinde girilen limit kadar ürün seçimi yapılabilmesi için geliştirildi.

İyileştirme
8.11.302

Ürün Listede Puanı Olmayan Ürünlerin Puan Alanının Gösterilmesi

Ürün listede puanı olmayan ürünlerin puan alanının gösterilmesi için geliştirildi.

İyileştirme
8.11.302

Marketplace Siparişlerinde İl / İlçe Pasif Kayıt Edilmesi

Pazaryerinden gelen siparişlerde yeni eklenecek il- ilçe veya ülke varsa Ayarlar > Ülke / İl / İlçe Yönetimine pasif olarak eklenmesi için geliştirildi.

İyileştirmeMarketplace Entegrasyonu
8.11.302

Kredi Kartı Taksit Raporu Geliştirme

İlgili alana filtre olarak üst alana Sipariş Tarihi , Ödeme Tarihi , Banka bilgisi eklenmiştir.

Yenilik
8.11.302

Footer Yönetimi Data Kopyalama Alanı

Footer Tasarla düzenlemes alanında yer alan Footer Hazır şablonları altında data kopyalama ve data yapıştırma butonları yapıldı.

YenilikFooter Tasarla
8.11.302

Footer Tasarla Modülü Mobilde Akordiyon Görünüm Seçeneği

Mobil footer alanının akordiyon bir yapıda kullanılabilmesi için geliştirildi.

YenilikFooter Tasarla
8.11.302

Bildirim Şablonu - Mağaza Bilgileri Parametresi Eklenmesi

Mağaza teslim siparişlerinde müşterilere giden maillerde mağaza bilgilerinin yer alması sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.302

Takım Modülü Ürün Ekleme Pop-up Ekranı Geliştirmesi

Ürün Takım Oluşturma ekranında takıma eklenen ürünlerin stok kodlarının görüntülendiği Stok Kodu alanı ve aktif/pasif olma durumlarının görüntülendiği Ürün Aktif alanı eklenmiştir.

Yenilik
8.11.302

Siparişler>İptal/İade Talepleri Excel Geliştirmesi

Siparişler >İptal / İade Talepleri alanında yer alan excele aktar işleminde excel dosyasına 'Ürün Stok Kodu' ve 'İptal/İade Neden Bilgisi' alanları eklenmiştir.

YenilikOrder Management System
8.11.302

Kampanya Satış Raporu Geliştirmeler

İlgili alana Ürünlerin alış fiyatının toplamını belirten Maliyet alanı eklenmiştir.

Satış fiyatı/Maliyet oranını belirten Kar Oranı alanları eklenmiştir.

Yenilik
8.11.302

Kayıtlı Aramalarım Düzenlenmesi

Hesabım>Kayıtlı Aramalarım ekranına kayıtlı filtrelerin düzenlenebilmesi özelliği gelmiştir.

İyileştirme
8.11.302

E-Mail Listesi Sıralama Düzenlemesi

E-Mail Listesi ekranında yer alan listedeki kayıtların sıralanabilmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.302

Searchte minimium 2 karakterli arama yaptırma

Arama alanına 1 karakter girildiğinde arama sonucuna göre sonuç göstermesi sağlanmıştır.

Yenilik
8.11.302

Sipariş Listesinde Asil Kargo'da Kargo Şube Kodu Alanı Geliştirmesi

Asil kargo entegrasyonu için kargo gönderimi seçim işlemleri gerçekleştirilirken Kargo Şube Kodu alanı seçimi zorun hale getirilmiştir.

İyileştirme
8.11.302

Bir Günde Kargo - Otomatik Teslim Edildi Geliştirmesi

Siparişlerin direkt olarak Teslim Edildi durumuna getirilmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.302

Kargom Sende - Teslimat Noktası

Kargomsende Kargo firması için barkod oluşturma alanında Gönderi Tipine göre teslimat işlemleri sağlanabilecektir.

İyileştirme
8.11.302

Skroutz XML Çıktısı

Gelişmiş Xml Ayarları ekranına Skroutz XML Yapısı eklenmiştir.

Yenilik
8.11.302

Tedarikçi Bazlı Rapor Revize Geliştirme

Tedarikçi bazlı satış raporu alanındaki rapora ve excele kar marjı ve ortalama alış tutarı eklendi.

Yenilik
8.11.302

Yetki Kodu Yönetimi Fiyat Yetkisi Ekleme

Ürün Listeleme yetkisi aktif edildikten sonra GösterilecekFiyatlar yetki alanı eklenmiştir, sadece bu alandan seçilmiş olan fiyatlar gösterilecektir.

Herhangi bir fiyat seçilmez ise tüm fiyatlar gösterilecektir.

Yenilik
8.11.302

Affiliate Marketing Hak Ediş Kriterleri Geliştirme

Kategori Seç Kısmına Tümünü Seç Özelliği eklenmiştir.

İyileştirmeAffiliate Marketing
8.11.302

Adres Adımında FIN Kodu Eklemesi

Sipariş oluşturulurken doldurulan adres alanı ve kargo tarafında alıcı adresi kısmına FIN Kodı alanı eklenmiştir.

Yenilik
8.11.302

Affiliate Marketing Koleksiyonlarım Sayfası Geliştirme

Koleksiyon Yönetimi ekranında URL alanındaki linklere tıklandığında oluşturulan koleksiyonun sayfasına yönlendirme sağlanmıştır.

İyileştirmeAffiliate Marketing
8.11.302

Sayfa Tasarım Yönetimi Görsel Boyutu Upload Limiti

Sayfa Tasarım Yönetimi ekranında eklenen tasarım blokları için her bir görsel boyutu maksimum 10 MB olacak şekilde güncellenmiştir.

İyileştirmeSayfa Tasarım Yönetimi
8.11.302

Hepsiburada E-fatura Entegrasyonu

E-Arşiv, E-Fatura ayarları ekranında Servis Sağlayıcı alanına HepsiBurada eklenmiştir.

Yenilik
8.11.302

Winfluencer - E-ticaret Platformu Veri Entegrasyonu

Affiliate marketing hizmeti sağlayan Winfluencer firması ile entegerasyon çalışması sağlanmıştır.

Yenilik
8.11.302

Siparişleri Excele İndirme Geliştirmesi

Siparişleri excele aktarma işlemi sağlandıktan sonra ilk olarak /admin/dosyalarim.aspx alanına inecektir. İndirme tarihinden 5 gün sonra bu alandan silinecek şekilde çalışmaktadır.

İyileştirme
8.11.302

Sipariş Listesi Filtreleme Sınırı

Sipariş listesi filtreleme sınırı 6 aya çıkarılmıştır.

İyileştirme
8.11.302

Bir Günde Kargo - İade Entegrasyonu

Bir günde kargo iade entegrasyonu yapılmıştır.

Yenilik
8.11.302

Fan Kargo İade Entegrasyonu

Fan kargo iade entegrasyonu yapılmıştır.

Yenilik
8.11.302

EHM Payu Romanya Banka Bilgilerinin Panele Çekilmesi

Banka bilgisinin Ticimax panelinde sipariş detayına yazılması ve Payu Romanya bankalarının sisteme eklenmesi sağlanabilmektedir.

İyileştirme
8.11.302

Influencer Search ve filtreleme geliştirme

Influencer seçme Search alanı eklenmiştir. Üye yönetimine influencer aktif /pasif filtrelemesi eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.302

Koleksiyonların Oluşturma Tarihine Göre Listelenmesi

Koleksiyonlarım sayfasında oluşturulan koleksiyonlar oluşturma tarihine göre sıralanması sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.302

Sipariş İptal Edildiğinde Sipariş İçerisindeki Ürün Durumlarının Tetiklenmesi

Siparişlerim üzerinden bir sipariş için Siparişi İptal Et butonuna tıkladığında, sipariş içerisinde yer alan tüm ürünlerin durumları da Siparişler>Sipariş Detay ekranında İptal Edildi olarak gösterilmektedir.

İyileştirme
8.11.302

Ürün Bazlı Rapor Geliştirme D.B

Toplam Stok Sütun ismi Girilen Stok olarak güncellenmiştir. Sütunlar Tutar ve Fiyat olarak bulunan alanlar Fiyat olarak teke düşürülmüştür. KDV dahil tutara KDV eklenmesi kaldırılmıştır. Maliyet alanı eklenmiştir. Tedarikçi filtre alanında sayfalama veya kaydırdıkça tedarikçi yüklenmesi sağlanacak şekilde geliştirmeler yapılmıştır.

İyileştirme
8.11.302

Saatlik Satış Raporu - Kategori Filtrelemesi

Saatlik Satış Raporları ekranına kategori filtrelemesi eklenmiştir.

Yenilik
8.11.302

Econt Kargo - ClientNumber Gönderimi

Econt Kargo entegrasyon yönetimine Client Number alanı eklendi. Kargo API tarafına ClientNumber parametresi üzerinden bilgi gönderilmesi sağlandı.

İyileştirme
8.11.302

Ürün Karşılaştırma Uyarı Pop-up Düzenleme

Ürün Karşılaştırma pop-up ında 4 ürün için karşılaştırma yapılmaktadır. 5. Ürün için Karşılaştır butonuna tıklandığında Karşılaştır Sayfasına Git yönlendirme butonu eklendi.

İyileştirme
8.11.302

Multinet Ödeme Sorgu Kontrol

Multinet ödeme sisteminde sayfa kapatılınca her 15 dk da bir sorgu atarak ödemeyi kontrol etmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.302

Cimri Xml'ine Model Bilgisi Ekleme

XML Yapısı Cimri seçildiğinde; Model kısmı alanı eklendi.

Bu alanda stok kodu, ön yazı, özel alan bilgileri seçilebilmektedir.

İyileştirme
8.11.302

Toplu Ürün İşlemleri - Kategori ve Breadcrumb Geliştirmesi

Toplu ürün işlemlerinde aynı kategoriye ürünü tek seferde ekleyebilmeyi sağlamak adına "Kategorisine Ekle ve Breadcrumb Kategorisi Yap" seçeneği eklendi.

İyileştirme
8.11.302

Ticket Yönetiminde Site Yöneticisinin Dosya İletmesi

Müşteri tarafından oluşturulan destek talebine site yöneticisinin dosya ekleyebilme özelliği eklendi.

Yenilik
8.11.302

Otomatik Posta Kodu Geliştirmesi

Adres Bilgileri ekranında Mahalle Bilgisi girildiğinde Posta kodu alanının otomatik olarak dolması sağlandı.

İyileştirme
8.11.280

Hediye Çeki geçerlilik süresi geliştirmesi

Üyeler hesabına tanımlı hediye çeklerinin geçerlilik sürelerini, Hesabım>Hediye Çeklerim alanında görüntüleyebilmesi için geliştirme yapıldı.

İyileştirmeKampanya Yönetimi
8.11.280

Kategori sayfalarında ürünler arasına banner eklenmesi

Kategori ürün liste sayfalarında, ürünler arasına banner eklenebilmesi geliştirme yapıldı.

Yenilik
8.11.280

Ürünlere Resimli Yorum Yapılması Geliştirmesi

Ürünlere fotoğraflı yorum yapılabilmesi için geliştirme sağlandı.

Yenilik
8.11.280

Eski Sözleşmeler Sayfası Geliştirmesi

Eski sözleşmelerin içeriklerinin ve bu sözleşmeleri onaylayan üyelerin kontrol edilebilmesi için geliştirme sağlandı.

Yenilik
8.11.280

Paybull Ödeme Entegrasyonu

Paybull ile kredi kartı ödemelerinin alınabilmesi için ödeme aracı kuruluşu ile entegrasyon sağlandı.

Yenilik
8.11.280

PayU Global Ödeme Entegrasyonu

PayU Global ile kredi kartı ödemelerinin alınabilmesi için ödeme aracı kuruluşu ile entegrasyon sağlandı.

Yenilik
8.11.280

Multinet Gift Ödeme Entegrasyonu

Multinet Gift Ödeme Entegrasyonu

Yenilik
8.11.280

Kargoist / Asil Kargo İade Entegrasyonu

Kargoist ile panelden kargo iadesi oluşturulabilmesi için kargo iade entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.280

Cargus Kargo İade Entegrasyonu

Cargus ile panelden kargo iadesi oluşturulabilmesi için kargo iade entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.280

Kargomsende İade Entegrasyonu

Kargomsende ile panelden kargo iadesi oluşturulabilmesi için kargo iade entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.280

ACS Kargo Entegrasyonu

ACS Kargo ile kargo gönderiminin panelden sağlanması için kargo entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.280

Koleksiyon Modülü geliştirilmesi

Üyelerin kendi koleksiyonlarını oluşturmaları veya başka üyelerin koleksiyonlarını takip etmeleri için ürün koleksiyonu modülü geliştirildi.

Modül dokümanına erişmek için tıklayınız.

YenilikKoleksiyon Modülü
8.11.280

Affiliate Marketing Modülü geliştirilmesi

İnfluencerların oluşturduğu koleksiyonlar üzerinden iş birliğiyle yapılan satışı, influencerın hak edişin görüntülenmesi ve gelir ortaklığı çalışmaları yapılması için modül geliştirildi.

Modül dokümanına erişmek için tıklayınız.

YenilikAffiliate Marketing
8.11.280

Ürün Oluşturma Modülü geliştirmesi

Ürün içeriğini müşterilerin belirlemesi için ürün oluşturma modülü geliştirildi.

Modül dokümanına erişmek için tıklayınız.

Yenilik
8.11.280

Desiye Göre Kargo Hesaplamalarında Ücretsiz Kargo Limitinin Adwords Feed İçerisine Eklenmesi

Ayarlar > Kargo Yönetimi menüsünden eklenen Kargo Firması düzenlemesinde bulunan Kargo Hesaplama Tipi alanı Desiye Göre olacak şekilde seçilir ise, yine aynı alanda bulunan Ücretsiz Kargo Limiti alanında herhangi bir değer bulunuyor ise, Adwords Ürün Feed yapısında oluşturulan XML içerisine bu veri eklenecektir. XML içerisinde bulunan ürün fiyatları belirlenen Ücretsiz Kargo Limitinden yüksek veya eşit bir fiyat ise Kargo Ücreti sıfır olarak yansıyacaktır.

İyileştirme
8.11.280

Ürün Listelemede Yorum ve Puan Gösterimi

Ayarlar > Genel Ayarlar > Ürün Ayarları sekmesine Ürün Listesinde Yorum Sayısı Göster parametresi eklenmiştir. İlgili parametre aktif edildiğinde, eğer ürünlerde yorum bulunuyorsa ürün listesinde, ürün yorumları görüntülenebilir.

İyileştirme
8.11.280

E- Bülten Kaydına KVKK Metni Eklenmesi

İlgili alan Tasarım > Tasarım Ayarları > Header&Footer Tasarımları > Footer Tasarla alanında oluşturulan footer tasarımı şablonunda kullanılmaktadır. Footer Tasarla butonu ile gelen ekran üzerinde E-bülten başlığında işlem yapılabilir. İlgili alanda Kvkk metni html olarak eklenebilir ve görünürlük, başlangıç değeri ve zorunluluğu isteğe göre ayarlanabilir.

İyileştirme
8.11.280

Ürün Satış Raporuna Toplam Stok Alanı Eklenmesi

Raporlar > Satış Raporları > Ürün Bazlı Raporlar alanına Toplam Stok alanı eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.280

Satıcıya Soru Sor yapısına Soru ve Cevap adeti eklenmesi

Ürün detay alanında Sorular ve Cevaplar sekmesinde görüntülenebilecek Soru ve Cevap adeti eklenmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.280

Mağaza Stokları Excele Aktarıldığında Fiyat Bilgisinin de Excele Aktarılması

Modüller > Mağaza Yönetimi alanından mağaza ürünlerine girilir. Mağaza Ürün Stoklarını Excele Aktar denildiğinde Fiyat bilgilerinin de excele aktarılması sağlanmıştır.

İyileştirmeMağaza Modülleri
8.11.280

Web Servis ile Marketplace Kampanya Kodu Güncellemesi

Sipariş servis içerisinde bulunan UpdateMarketplaceAreas methoduna Market Place Kampanya Kodu Güncelleme parametreleri eklenmiştir. MarketplaceKampanyaKodu parametresi doldurularak MarketplaceKampanyaKoduGuncelle parametresi true olarak gönderilmesi dahilinde sipariş detayında bulunan MarketPlace Kampanya Kodunu güncelleyebilirsiniz.

İyileştirme
8.11.280

Google Adwords Xmli Mağaza Filtrelemesi eklenmesi

Entegrasyonlar > Gelişmiş Xml Ayarları alanından google adwords xmli mağaza filtrelemesi eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.280

Webservis ile hediye çeki oluşturma ve güncelleme

Yeni güncellemeler ile beraber artık servis hediye çeki oluşturma ve güncelleme işlemi sağlayabilirsiniz.

İyileştirme
8.11.280

Hediye Çeki Geliştirmesi

Kullanıcıların hesaplarında tanımlı olan hediye çeklerinin ne kadar süre geçerli olacağının belirtilmesi için Hesabım > Hediye Çeklerim alanına kalan süre bilgisi eklenmiştir.

İyileştirmeKampanya Yönetimi
8.11.280

Hepsiburada xmllerinde excele aktarmak için buton eklenmesi

Entegrasyonlar > Gelişmiş Xml Ayarları alanında hepsiburada xmllerinde eylemler kısmında excele aktarmak için buton eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.242

Sayfa Tasarım Sihirbazı modülüne çok satan ürünler bloğunun eklenmesi

Blok Yönetimi ile birlikte kullanılabilen çok satan ürünler bloğu, Sayfa Tasarım Sihirbazına hazır blok içeriklerine eklendi.

İyileştirmeSayfa Tasarım Yönetimi
8.11.242

Ürün tahmini teslim süresi için iş günü parametresi eklenmesi

Ürün tahmini teslim süresi için iş günü parametresi eklenmesi

İyileştirme
8.11.242

İl ve ödeme türü bazlı kargo seçeneği gösterilmesi

Müşterinin adres adımında girdiği adres ve ödeme adımında seçtiği ödeme türü bazlı kargo seçeneği sunulması için geliştirme yapıldı.

İyileştirme
8.11.242

İnfobip ile SMS Entegrasyonu Sağlanması

E-ticaret siteleri üzerinden SMS gönderimi yapılabilmesi için İnfobip ile SMS entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

Multinet yemek kartları ile ödeme seçeneğinin eklenmesi

E-ticaret siteleri üzerinden Multinet yemek kartları ile ödeme yapılabilmesi için ödeme entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

İşyerim Pos ile ödeme entegrasyonu sağlanması

E-ticaret siteleri üzerinden kredi kartları ile ödeme yapılabilmesi için İşyerim Pos ile ödeme entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

Doğan E-Dönüşüm ile entegrasyon sağlanması

Panelden e-arşiv & e-fatura oluşturulabilmesi için Doğan E-Dönüşüm ile e-fatura entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

Jetlogi ile entegrasyon sağlanması

Panelden kargo gönderiminin oluşturulabilmesi için Jetlogi ile kargo entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

Cargus Kargo ile entegrasyon sağlanması

Panelden kargo gönderiminin oluşturulabilmesi için Cargus Kargo ile kargo entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

Fan Kargo ile entegrasyon sağlanması

Panelden kargo gönderiminin oluşturulabilmesi için Fan Kargo ile kargo entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

Asset Lojistik ile entegrasyon sağlanması

Panelden kargo gönderiminin oluşturulabilmesi için Asset Lojistik ile kargo entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

KargomSende ile entegrasyon sağlanması

Panelden kargo gönderiminin oluşturulabilmesi için KargomSende ile kargo entegrasyonu sağlandı.

Yenilik
8.11.242

Ürün Bazlı İade Raporu Excel Çıktısına Ek Parametreler Eklenmesi

Ürün bazlı iade raporu oluşturulduğunda raporda gelen Stok Kodu,Ürün ID,Ek Seçenek ve Neden bilgilerinin excele aktarılması sağlandı.

İyileştirme
8.11.242

Sipariş PDF Çıktısına Özelleştirme Adedinin Eklenmesi

Oluşturulmuş olan siparişe ait pdf çıktısına özelleştirme alanında bulunan fiyat kolonunun yanına adet kolonu eklemesi yapılmıştır.

İyileştirme
8.11.242

Ürün Kapasite Parametresinin Excel, WebServis ve Toplu Ürün İşlemleri Alanlarına Eklenmesi

Ürünler > Ürün Yönetimi > Ürünü Düzenle > Diğer Özellikler > Kapasite parametresinin toplu eklenebilmesi için web serviste SaveUrun ve SelectUrun metotlarına kapasite alanı eklendi. Servisten Kapasite alanı güncellemek için ürün kartı ayar kısmına UrunKapasiteGuncelle alanı eklendi. Ürün Yönetimi alanına Ürünleri Excele Aktarma ve Excel ile Ürün Yükleme için eklemeler yapıldı.

Yenilik
8.11.242

Ticket Yönetimi Kayıtlarının Web Servis Ve ERP Programına Aktarımı

Modüller > Ticket Yönetiminde yer alan kayıtlar, webservis ve erp programına aktarılırken custom servis dökümanına ve custom servis içerisine GetAllSupportTickets servisi eklenmiştir.

Yenilik
8.11.242

Tahmini Teslim Süresi Geliştirme

Ürünler > Ürün Detay Ayarları alanına teslim tipi ve tarihi için İş Günleri Dahil parametresi eklenmiştir. İlgili ayar pasif olduğu durumda tahmini teslim süresi içerisinde hafta sonları da dahil edilmektedir.

İyileştirme
8.11.242

Sipariş PDF Toplam İndirim Oranı Göster Parametresi Eklenmesi

Ayarlar > Genel Ayarlar > Sipariş Ayarlarında yer alan Sipariş PDF Ayarları alanına Sipariş PDF çıktılarında gösterilebilmesi için Sipariş PDF Toplam İndirim Oranı Göster parametresi eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.242

İl ve Ödeme Türü Bazlı Kargo Eşleştirme Geliştirmesi

Ödeme tipine göre kargo eşleşmesi düzenlemesi yapılmıştır. Örnek olarak İzmir(Ödemiş): Ödeme Tipi Kredi Kartı ise X Kargoya yönlendirilmekte, İzmir(Ödemiş): Ödeme Tipi Kapıda Ödeme ise Y Kargoya yönlendirmektedir.

İyileştirme
8.11.242

Sepetim Sayfasında Kur Bilgisi Eklenmesi

Sepetim sayfasında sepet içerisinde bulunan ürünlerin fiyatlarının döviz cinsinden olması durumunda, sayfa kaynağında kur bilgisi görüntülenmesi sağlandı.

Yenilik
8.11.242

Stok Devir Hızı Raporu Geliştirmesi

Raporlar > Ürün Raporları > Stok Devir Hızı Raporu eklemesi yapılmıştır. Ürünlerin satılan ürün miktarı, dönem başı stok, dönem sonu stok, stok devir hızı ve ortalama stokta kalma süresi bu raporda görüntülenebilmektedir.

İyileştirme
8.11.242

Hesabım - İade Taleplerim Müşteri Kargo Kodu Eklenmesi

Hesabım > Siparişlerim alanından iade talebi oluşturulan sipariş için, İade Taleplerim alanında Kargo Koduna ek olarak Kargo Müşteri Kodu alanı eklemesi yapılmıştır.

İyileştirme
8.11.242

GA4 Script Yönetimi - Sipariş Tamamlandı Sayfası Parametre Eklenmesi

Modüller > Script Yönetimi alanında bulunan Sipariş Tamamlandı alanına GA4 kurulumunda eklenmek istenen {{Products.Name}} = Ürün Adı , {{DiscountAmount}} = İndirim Tutarı , {{Products.Category}} = Ürün Kategorisi , {{Products.Variants}} = Varyasyonlar parametreleri eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.242

GA4 Eventlerinin Datalayer Alanına Akışı

GA4 tarafında kullanılan, add_payment_info , add_shipping_info , add_to_cart , add_to_wishlist , login ,purchase ,remove_from_cart , select_item ,view_cart , view_item , view_item_list eventlarının dataLayer alanına akışları sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.242

Sipariş Durumuna Göre Yorum Yapma

Ürüne, siparişin durumuna göre (Sipariş Alındı,Kargoya Verildi,Teslim Edildi vb.) yorum yapma özelliği eklenmiştir. Satın Almasız Yorum Yapma parametresi pasif durumda ise yapılan seçime göre yorum yapılabilmektedir.

İyileştirme
8.11.242

Favorilerim Alanı Geliştirmesi

Ayarlar > Genel Ayarlar > Ürün Ayarları alanına grupsuz favoriye ekleme parametresi eklendi. Parametre ile ürünlerin gruba eklenmesine gerek olmadan direkt olarak favoriye eklenebilsi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.232

Bölge bazlı ücretsiz kargo opsiyonu eklenmesi

Sepet adımında seçilen bölgeye göre kargo seçeneğinde, seçilen bölgeye ait ücretsiz kargo limitinin uygulanması sağlandı.

İyileştirme
8.11.232

AZN para birimini logosu eklenmesi

Azerbaycan Manatı para birimi satış yapılan e-ticaret siteler için Manat logosu eklemesi sağlandı.

İyileştirme
8.11.232

Ürün Satış Raporuna Ağırlık Bilgisi Eklenmesi

Satış raporlarında ürüne girilen ağırlık bilgisinin görüntülenebilmesi için geliştirme yapıldı.

İyileştirme
8.11.232

Yango Kargo ile entegrasyon sağlanması

Yango Delivery ile panelden kargo gönderimi sağlanabilmesi ve kargo takibinin sağlanabilmesi için entegrasyon gerçekleştirildi.

Yenilik
8.11.232

Kolay Gelsin Kargo ile entegrasyon sağlanması

Kolay Gelsin ile panelden kargo gönderimi sağlanabilmesi ve kargo takibinin sağlanabilmesi için entegrasyon gerçekleştirildi.

Yenilik
8.11.232

DHL Kargo ile Sigortalı Gönderim Yapılması

DHL Kargo hizmeti olan sigortalı kargo hizmetinin panelden kullanılabilmesi için geliştirme gerçekleştirildi.

Yenilik
8.11.232

Sayfa Tasarım Sihirbazına Marka Slider Bloğu Eklenmesi

Sayfa Tasarım Sihirbazı ile tasarlanan sayfalarda markalar slider bloğunun kullanılabilmesi için hazır blok eklenmesi gerçekleştirildi.

YenilikSayfa Tasarım Yönetimi
8.11.232

Ürün Ek Parça Modülü geliştirilmesi

Ürün detay sayfasında ürüne ait ek parça ve değerlerin görüntülenmesi için modül geliştirildi.

Modül dokümanına erişmek için tıklayınız.

Yenilik
8.11.232

Takım Modülü Fiyat Geliştirmesi

Takım modülünde Takım Ürünü Varsayılan Fiyat parametresi eklenmiştir. Bu parametre ile ana takım ürününde fiyat yok ise, takım içeriğindeki ürünlerin toplam fiyatı ana takım ürününde gösterilmektedir.

İyileştirmeTakım Modülü
8.11.232

Bölge Bazlı Ücretsiz Kargo Geliştirme

Bölge bazlı ücretsiz kargo geliştirmesi sepet adımında seçilen bölgeye ait ücretsiz kargo limitinin sepete yansıması için geliştirme yapıldı.

İyileştirme
8.11.232

Kargo Etiket Çıktıların Dile Göre Değişmesi

Ürün detay sayfasında ürüne ait ek parça ve değerlerin görüntülenmesi için modül geliştirildi.

Kargo etiket çıktılarında ki parametreler dile göre değişecek yapıda işlem yapılmıştır. Ayarlar > Site Dil Yönetimi alanına eklenmiştir.

Yenilik
8.11.232

Mağaza Programında Entegrasyonsuz Kargo Gönderimi

Ticimax mağaza programında kargo entegrasyonu kullanmayan kullanıcılar için entegrasyonsuz kargo gönderimi yapılabilmesi için geliştirme yapıldı.

İyileştirme
8.11.232

Sepette Son Ziyaret Edilen Ürünlerde Gösterilecek Ürün Sayısı Belirlenmesi

Ayarlar > Genel Ayarlar > Sipariş Ayarları alanına sepette kaç adet geçmiş ürün gösterilebileceğinin düzenlenebileceği bir alan eklendi.

İyileştirme
8.11.232

Ürün Satış Raporuna Ağırlık Bilgisi Eklenmesi

Raporlar > Satış Raporları > Ürün Bazlı Satış Raporlarına excelle ürün düzenle içerisinde yer alan ürün ağırlığı değeri eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.232

Sipariş İade Talep Türü Düzenleme

Genel Ayarlar > Sipariş Ayarları alanında yer alan Sipariş İade Talep Türü seçeneğinin Sipariş Durumu olarak seçili olması halinde görüntülenen sipariş durumları birden fazla sipariş durumu seçilebilir hale getirilmiştir.

İyileştirme
8.11.232

Takım Modülü - Ürün Detaya Yönlendirme

Takım ürünlerinde ürün detay sayfasında yer alan, takım ürünü içeriğinde bulunan her bir ürün için tıklanıldığında içerikte bulunan ürün detay sayfasına yönlendirme yapılması için düzenleme sağlanmıştır.

İyileştirmeTakım Modülü
8.11.232

İade Taleplerim Alanında Geliştirme

Hesabım > İade Taleplerim alanında iade talebi oluşturulurken seçim yapılması gereken İade Tipi, eğer panel kullanıcısı tarafından tek bir seçenek eklenmiş ise otomatik olarak seçili gelmesi için geliştirme yapılmıştır.

İyileştirme
8.11.226

Pos iadesinde ürün bazlı iade geliştirmesi

Panel kredi kartı ile yapılan siparişlerde iade gerçekleştirilirken tekil ürün tutarı kadar iade yapılması sağlandı.

İyileştirme
8.11.226

Ticimax Story eklenirken kapak görseli seçimi eklenmesi

Ticimax Story modülünde story eklemesi yapılırken kapak görseli eklenen story içeriğinden belirleniyordu. Yeni iyileştirme ile beraber kapak görseli ayrıca eklenebilir hale getirildi.

Modül dokümanına erişmek için tıklayınız.

İyileştirmeTicimax Story
8.11.226

Iyzico kredili alışveriş özelliği eklenmesi

Iyzico kredili alışveriş özelliği eklenmesi

İyileştirme
8.11.226

WorldPay YKB ödeme seçeneği eklenmesi

Yapıkredi Bankası WorldPay ile ödeme yapılabilmesi için geliştirme yapılmıştır.

Yenilik
8.11.226

İl Bazlı Satış Raporu Geliştirmesi

İl Bazlı Satış Raporu Geliştirmesi

Yenilik
8.11.226

Tedarikçi Bazlı Satış Raporu Geliştirmesi

Tedarikçi üzerin satışların takip edilebilmesi için tedarikçi bazlı satış raporu geliştirmesi yapılmıştır.

Yenilik
8.11.226

Kategori Bazlı Satış Raporu Geliştirmesi

Kategori bazlı satışların takip edilebilmesi için kategori bazlı satış raporu geliştirilmesi yapıldı.

Yenilik
8.11.226

Sayfa Tasarım Sihirbazı Alanına HTML Editör Blok Eklenmesi

Sayfa tasarım sihirbazı ile tasarlanan sayfalarda html blok eklenebilmesi için HTML editör bloğu eklenmiştir.

YenilikSayfa Tasarım Yönetimi
8.11.226

Üyeliksiz Alışverişlerde Değişim Sayfası Geliştirmesi

Üyeliksiz alışverişlerde beden değişimi gibi sipariş senaryolarında kullanılabilmesi için kolay değişim sayfası geliştirilmiştir.

Yenilik
8.11.226

Birleştirilen Teknik Detayları Ürün Bazlı Ayırma

Takım ürünlerinde ürün özellikleri alanında teknik detayın hangi ürüne ait bilgisi ayırt edilebilmesi için bu alanda ürün bilgisi belirtilerek iyileştirme yapılmıştır.

İyileştirme
8.11.226

Varyasyon Özelinde Min. ve Max Satın Alım Limiti Belirleme

Varyasyon bazlı olarak min. ve max. alım adeti belirlenebilmektedir. Ana ürüne girilen min. veya max. alım adedi değeri varsayılan olarak ürün varyasyonlarına da tanımlanmaktadır.

İyileştirme
8.11.226

Ürün Liste Sayfasında Varyasyonların Sepete Eklenmesi

Ürün listesinde varyasyon seçeneği gösteriliyorsa, ilgili varyasyon seçeneğine tıklanıldığında ürünün direk olarak sepete eklenmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.226

Ürün Filtrelemede Bulunan Yeniden Oluşturma Özelliği Geliştirmesi

Filtreleme alanında birden fazla filtre seçilmesi durumunda her bir seçim sonrası yapılan sayfa yenilenmesi yerine filtre seçimi bitene kadar ve bir alt filtreye geçene kadar ilgili filtre grubunun kapatılmaması sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.226

404 Link Yönetimi Yönlendirme Geliştirmesi

404 Link Yönetimi alanında görüntülenen herhangi bir link için yönlendirme yapılması durumunda listeden ilgili linkin kaldırılması sağlanmıştır.

İyileştirmeSeo
8.11.226

Ürün Detay Zoom Özelliği Eklenmesi

Ayarlar > Genel Ayarlar > Site Yönetim Araçları > Ürün Detay Zoom Slider Tipi alanına Full Zoom adında yeni bir zoom tipi eklenmiştir.

Yenilik
8.11.226

Arapça Sipariş PDF Çıktısında Sağdan Sola Geliştirme

Arapça dil seçeneğinde sipariş bilgilerini içeren pdf yazdırıldığında ilgili belge üzerindeki metin yönünün sağdan sola olacak şekilde görüntülenmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.226

Tedarikci Bazlı Satış Raporu

Satış raporları alanından tedarikçi bazlı olarak satış raporu alınabilmesi sağlanmıştır. İlgili rapora tıklanıldığında o güne ait sipariş bilgisine göre data görüntülenmektedir. Tedarikçi filtrelemesi yapılabilmektedir. Tedarikçi filtrelemesi yapılmadan da sipariş tarih aralığına göre veri alınabilmektedir.

Yenilik
8.11.226

Ürün Satış Raporu Geliştirmesi

Ürün Satış Raporlarında alınan rapor üzerinde tedarikçi bilgisinin ve toplam stok bilgisinin de görüntülenmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.226

Mağazadan Teslim Al Ödeme Düzenlemesi

Müşterileriniz Mağazadan Teslim Al seçeneğini seçtiklerinde ödeme sayfasında Mağazada Ödeme sekmesinin görüntülenmesi ve diğer ödeme seçenekleri görüntülenmeyecek şekilde düzenleme sağlanmıştır.

İyileştirmeMağaza Modülleri
8.11.226

Ürün Listeleme İlgili Ürün Geliştirmesi

Ürün liste sayfalarında aksesuar ürünleri gösterilerek ürün resimleri değişmesi için geliştirme sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.226

Üyeliksiz Kolay İade Değişim Yapılması Geliştirmesi

Üyeliksiz olarak oluşturulan siparişlerde değişim talebi oluşturulabilmesi için kolaydegisim.aspx sayfası oluşturulmuştur.

İyileştirme
8.11.226

Sipariş Karlılık Raporu Geliştirmesi

Raporlar > Sipariş Karlılık Raporları geliştirmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.226

Iyzico Alışveriş Kredisi Geliştirmesi

Son kullanıcılar tarafından ödeme yöntemlerinde anlık kredi başvurusu yapılabilmesi için geliştirme sağlanmıştır. Alışveriş kredisi seçeneği seçilerek ödeme tamamlanabilmektedir.

İyileştirme
8.11.209

DHL V2 Kargo İmza Eklemesi

Entegrasyonlar > Kargo Entegrasyon Yönetimi alanında DHL Kargo V2 içerisine imza görseli alanı eklenmiştir. Bu alanda kullanıcılar imza görselini .jpg olarak yükleyebilecektir.

İyileştirme
8.11.209

Ekstra Ürün Bilgileri Alanını Linklendirme

Ürünler > Ekstra Ürün Bilgileri alanından eklenen, ekstra ürün bilgisi görseline link eklenebilmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.209

Dosya Yönetimi Sayfalama Yapısı Geliştirmesi

Modüller > Dosya yönetimi alanına, 10 - 25 - 50 - 100 adet olacak şekilde görüntüleme seçeneği eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.209

Ürün Karlılık Raporu Sipariş Kaynağı Alanı

Raporlar > Ürün Karlılık Raporu sekmesine reklam verilen alanların kontrolünün sağlanabilmesi için sipariş kaynağının seçilebilmesi için filtre eklenmiştir. Bu alanda birden fazla sipariş kaynağı seçilebilmektedir.

İyileştirme
8.11.209

Vergi Dairesi Alanının Eklenmesi Geliştirmesi

Sipariş oluşturulurken adres aşamasında vergi dairesine gelen kodun kaldırılması için ayara bağlı parametre geliştirmesi sağlanmıştır. Ayarlar > Genel Ayarlar > Site Yönetim Araçları alanından vergi dairesi kontrol tipi Select Box yapılarak, Vergi Dairesi Kodu Göster parametresi aktif edilir.

İyileştirme
8.11.209

Yeni Klasör Ekleme Geliştirmesi

Modüller > Dosya Yönetimi alanında, Dosyalar ve Images klasörleri altına yeni klasör eklenmesi için geliştirme yapılmıştır. Sadece bu iki klasör altına yeni klasör eklenebilmektedir ve eklenen klasör silinebilmektedir. Dosya yönetimi alanından dosyalar ve images klasörlerine tıklandığında klsör ekle ve klasör sil butonları gelmektedir. Bu alanda kullanıcı yeni klasör ekleyebilecek veya eklediği klasörü silebilecektir.

İyileştirme
8.11.209

Bölge Bazlı Ücretsiz Kargo Geliştirmesi

Seçilen bölge baz alınarak ilgili kargonun ücretsiz kargo limitinin baz alınması ve gösterimi sağlanmıştır.

İyileştirmeBölge Modülü
8.11.209

İptal/İade Taleplerine SMS ile Bildir Alanının Eklenmesi

İptal/iade taleplerinde SMS ile bilgilendirme yapılması sağlanmıştır. E-posta ile bilgilendirme yer almaktadır. Geliştirme sağlanmıştır. Ayarlar > Genel Ayarlar > Site Yönetim Araçları alanında SMS Modülü aktif ise, Siparişler > İptal/İade Talepleri alanında SMS ile bilgilendirme yapılabilmesi için buton eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.209

Gelal Lojistik Aynı Gün / Ertesi Gün Geliştirmesi

Entegrasyonlar > Kargo Gönderim Entegrasyonu alanına Gelal Lojistik seçildiğinde, gönderim zamanı seçimi yapılabilmesi için parametre eklenmiştir. Gelal lojistik ile yapılan gönderimlerde aynı gün ve ertesi gün olarak gönderim zamanı seçilebilir.

İyileştirme
8.11.209

DHL Kargo Entegrasyonunda Fiyatların Posta Koduna Göre Otomatik Görüntülenmesi

DHL Kargo V2 kargo entegrasyonunda, ürün sepete eklenildikten sonra adres bilgisinde girilen posta koduna göre kargo fiyatlarının otomatik olarak çekilerek gösterilmesi sağlanmıştır.

İyileştirme
8.11.209

Fatura Tasarımı Alanına Semt Bilgisinin Eklenmesi

Tasarım > Fatura Tasarımı alanında Teslimat Bilgileri altında TeslimatSemt parametresi eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.209

Geri Dönüşüm Kutusunda Excel İle Dışarı Alma

Ayarlar > Geri Dönüşüm Kutusu alanına Ürünlerin excele aktarılabilmesi için buton eklenmiştir.

İyileştirme
8.11.209

Dosya Yönetimi Alanından Search Geliştirmesi

Modüller > Dosya Yönetimi alanına search yapısı eklenmiştir.

İyileştirme
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax