Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.
 

Yeni Nesil Hazır Tema Seçenekleri Ticimax'ta!

%100 Mobil uyumlu ve tamamen dönüşümlerinizi artırmaya yardımcı olacak şekilde dizayn edilen hazır tema seçenekleri ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.

 
 
 • Tema Özellikleri Ticimax Görsel1
  %100
  Mobil Uyumu
 • Tema Özellikleri Ticimax Görsel2
  Kusursuz
  Kullanıcı Deneyimi
 • Tema Özellikleri Ticimax Görsel3
  Dönüşüm Odaklı
  Dizayn
 • Tema Özellikleri Ticimax Görsel4
  Onlarca Farklı Tasarım

Modern Mimariye Sahip Kaliteli ve Esnek Yapıda Temalar Arasından Seçiminizi Yapın!

Özelleştirilebilir Diamond Temalar

Gelişmiş tasarım editörü ve muhteşem görünümleri ile müşterilerinize özel bir e-ticaret deneyimi yaşatın. Sizde kod bilgisine gerek kalmadan özgürce temaları düzenleme keyfini yaşayın ve satışlarınızı arttırın! Üstelik Diamond Temalar, ileri seviye tüm paketlerde Ücretsiz!

Premium Konsept Temalar

Harika tasarımlı, dönüşüm odaklı, mobil uyumlu temalar ile ürünlerinizi milyonlara ulaştırın. Tasarımların dikkat çekici menü ve kategori ile müşterilerinize kusursuz bir alışveriş deneyimi sunun. Üstelik Special Omni ve Üzeri Paketlerde Ücretsiz!

Konsept Temalar

Kullanıcı deneyimleri test edilerek hazırlanan birbirinden farklı konsept tasarımlar ile ziyaretçilerinize hem masaüstü hem de mobilde süper bir e-ticaret deneyimi yaşatın ve ürünlerinizi bugün satmaya başlayın! Üstelik Special Extra ve Üzeri Paketlerde Ücretsiz!

Ticimax’tan Uçtan Uca Tasarım Desteği ile Öne Çıkın

Ticimax’tan Uçtan Uca Tasarım Desteği ile Öne Çıkın

Özel Tasarım Hizmeti

Tamamen Ticimax’ın uzman tasarım ekibinden hizmet alarak, tasarımınızı A’dan Z’ye markanızı ve ürünlerinizi yansıtacak şekilde dizayn ettirebilirsiniz. Profesyonel tasarım hizmeti ile benzersiz ve size özel tasarımınız ile öne çıkabilirsiniz.

Özel Tasarım Hizmeti

Tasarım Entegrasyonu

Kendi yapmış olduğunuz tasarımın e-ticaret sitenize entegrasyonu dilerseniz kendiniz yapabilir, dilerseniz ekstra ücret karşılığında Ticimax'ın uzman Front-End ekibine yaptırabilirsiniz.

 

Hayal Edin, Ticimax Sizin İçin Hayata Geçirsin!

Formu doldurun detaylı bilgi aktarmak üzere sizi arayalım.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İncele” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax