Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

BKM Express Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// BKM Express Entegrasyonu Tamamlandı

Ticimax, e-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor!  

BKM Express entegrasyonu Tamamlanmıştır.

BKM Express, müşterilerinizin, internet alışverişlerinde kredi kartı bilgilerini işyeri ile paylaşmadan tek adımda ödeme yapabilmesini ve alışverişlerini kolayca tamamlamasını sağlayan, aynı zamanda İphone ve Android uygulamaları ile para transferi yapabileceği ücretsiz ve güvenli bir ödeme sistemidir. 

BKM Express kullanan üye iş yerleri,

  • *BKM Express için herhangi bir komisyon ücreti ödemez
  • *Mevcut sanal pos altyapısını kullandığı için ek bir sanal pos ücreti ödemez başvuru sürecinden geçmez
  • *Mevcut Sanal Pos'larında ek bir değişiklik yapmalarına gerek kalmaz
  • *Kart bilgisi girmekten çekinen müşterilerin güvenini kazanmada ek avantaj sahibi olur

Ticimax müşterileri, BKM Express'e başvuru yaparak sözleşme sürecinin ardından e-ticaret sitelerine BKM Express entegre işlemini tamamlayarak ödeme sistemini kullanmaya başlayabilmektedirler. Ayrıca, BKM Express'in üye işyerlerine özel kampanyaları ile yeni fırsatlar yaratarak e-ticaret sitelerinin performansını arttırabilirler.

 

 

 

11/05/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax