Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Hazır E-Ticaret Paketi Kullanmanın Avantajları

İçerikler;

Hazır e-ticaret paketi, yazılım firmaları tarafından geliştirilen ve internet üzerinden müşterilere sunduğunuz ürünlerin satışını yapmanızı sağlayan bir yazılım altyapıları olarak biliniyorlar. Özel yazılım için bir bütçe ayıramayan kişi veya firmalar için ideal olan paketler, bu sayede yüksek oran tercih ediliyorlar. Genelde paket kapsamında ihtiyacınız olan hizmetler yer alıyor ve aynı zamanda ek olarak başka bir işlem yapmaya da gerek duyulmuyor. Bunlar da tasarım, barındırma, güncelleme hizmeti ve bu gibi özellikler oluyor.

 

İlgili İçerik: E ticaret Nasıl Yapılır?
 

Hazır E-Ticaret Paketi Kullanmanın Avantajları
 

Hazır E-Ticaret Paketlerinin Faydaları

 

 

Hazır e-ticaret sitesi faydaları arasında önceliği elinde tutan, özel yazılımlara oranla daha az bir maliyet karşılığında ulaşılabiliyor olması. Bütçenizi zorlamayacak bir sistem arıyorsanız hazır olan paketler tam olarak sizlere uygun sistemler oluyorlar. Bunun nedeni ise özel yazılımlı olan siteler tamamen sizi seçenekleriniz doğrultusunda tasarlanıyor ve düzenleniyor. Böylece hizmet veren firma da yoğun emek ve zaman ayıracağı için bu durum doğrudan fiyatlara yansıyor. Fakat hazır e-ticaret paketleri direkt firma tarafından hazırlanmış bir altyapı olarak sizlere sunulduğu için ek bir uğraş gerektirmiyor ve ekonomik olarak zorlanılacak bir duruma da mahal verilmemiş oluyor.


Bir diğer avantaj ise hazır e-ticaret paketleri yazılımını kullanın ve deneyimleyen kişilerin yorum ve geri dönüşleri incelenebiliyor. Böylece alacağınız hizmetler hakkında bir takım fikirler edinebiliyorsunuz. Yararlanan kişi sayısı fazla olduğu için bu kullanıcıların yorumlarına karşı karar verme şansı elde edilebiliyor.


Bir başka avantaj da ileri seviye e-ticaret paketleri ve yazılımlarının sürekli olarak gelişen ve yenilenen bir sistem olması. Gerek sizin gerekse de kullanan diğer insanların istekleri uygunluk gösterdiği süre sisteme uygulanıyor. Bu sayede de devamlı yeni ve güncel bir yazılım sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda yazılım ile ilgili bir sorun yaşandığında bu sorunun düzeltilme süresi, yazılımların özel olması ile kısa tutuluyor.


İlgili İçerik: E-ticaret Entegrasyon Modelleri Nelerdir?


hazır e-ticaret pakedi, e-ticaret
 

E-Ticaret Paketlerinin Faydaları ve Maliyetleri

 

 

E-Ticaret paketleri karşılaştırma veya fayda ve maliyet analizi yapılırken, önemli olma özelliğini koruyan sürdürülebilirlik mutlaka dikkate alınması gereken bir husus oluyor. Bahsi geçen, faydalanacağınız avantajlar ve özellikler firma ve müşteriye göre değişebiliyor ancak temelinde bütçeye uygun seçenekler sunuluyor. Yetkinliği olmayan bir yazılıma yönelmek yerine güvenilir olan faturalı ve kurumsal bir firmadan e-ticaret sitesi paketleri satın alarak güven içerisinde bir yol izlemeniz öneriliyor. Maddiyat olarak önemli bir yatırım olan bu hizmetlerden yararlanmak, faaliyet gösterilecek ve satışı yapılacak ürünler için de önemli bir avantaj elde edilmesini sağlayan aracı bir köprü özelliği taşıyor. Bu nedenle güvenilir ve emin adımlar atarak hazır paketlerin avantajlarını birebir keşfetmeye doğru yol alıyorsunuz. Bunun ilk adımı olan hazır e-ticaret sitesi kodları arasından, kullanım amacına uygun bir seçimde bulunmanız gerekiyor.


 

İlgili İçerik: E-Ticarette Ürün Fiyatlandırma Stratejileri


 

Hazır E-Ticaret Sitesi Kullanmanın Sağladığı Faydalar

 

 

Hazır e-ticaret web sitesi kullanımı, kullanım amacına göre farklı ve çeşitli avantajları da beraberinde getiriyor.

 

 

  • Stok alma veya stok bulundurma için ödeme yapmaya gerek duyulmuyor.
  • E-ticaret hayatına giriş yapmak için hızlı bir yöntem oluyor. 
  • Hem XML hem de kendi ürünlerinizin satışını gerçekleştirme olanağı elde ediyorsunuz.
İlgili İçerik: Hızlı Teslimat ve E-ticaret İlişkisi


hazır e-ticaret sitesi

 

Temel avantajlar olarak listelenen bu durumlar haricinde daha pek çok avantaj hazır paketler sayesinde elde ediliyor. E-Ticaret paketi tavsiye listesi içerisinden  e-ticaret paketi fiyatları hakkında detaylı bilgi alarak temkinli bir yol izlemeniz, kendi adınıza fayda sağlıyor.

 

Ticimax e-ticaret paketlerini kullanmak ve kendi e-ticaret sitenizi açmak istediğiniz takdirde E-ticaret paketleri ile ilgili kapsamlı bilgi almak için 0850 811 08 20 numaralı telefonu arayabilir ya da 15 gün ücretsiz inceleme yapabilmek için e-ticaret demo formunu doldurabilirsiniz.

 

 

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) TİCİMAX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.’ye ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Yeni Yazılar

Popüler Yazılar

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret