Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

ComPay Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// ComPay Entegrasyonu Tamamlandı

Ticimax - ComPay İnternet Bankacılığı ile Ödeme İşbirliği

 Ticimax ve ComPay işbirliği ile artık tek bir tanımla, birçok bankadan doğrudan ödeme alabilir daha fazla müşteriye ulaşarak daha fazla satış yapabilirsiniz.

ComPay İnternet Bankacılığı ile Ödeme ürünleri;

Ø  Banka hesabından ödeme

Ø  Kredili Mevduat hesabından ödeme

Ø  Online Tüketici Kredisi ile Ödeme (48 aya varan taksitlerle)

ComPay nedir;

ComPay, müşterilerine alternatif ödeme yöntemi sunmak isteyen tüm online alışveriş firmaları için benzersiz bir yöntemdir. Online alışverişlerde kartsız ödemeyi tercih eden müşterilere kendi bankasının internet / Mobil bankacılığına bağlanarak 7/24  kolayca ve güvenle ödeme yapmasını sağlar.

 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

12/01/2018

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax