Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Deprem Seferberliği İstihdam ve Eğitim Programı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Deprem Seferberliği İstihdam ve Eğitim Programı

Ticimax olarak, depremin yaralarını sarmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Depremden etkilenen ve e-ticaret alanında aktif iş arayışı bulunan e-ticaret sektör çalışanlarını "Deprem Seferberliği İstihdam Desteği” programı ile 15.000’den fazla müşterimizdeki iş imkanları ile buluşturuyoruz.

 

E-ticaret alanında kendini geliştirmek isteyen kişilere ise " Ücretsiz E-Ticaret Eğitim Programı" sunuyor ve sektöre adım atmalarına verdiğimiz eğitim ile destek oluyoruz.  Eğitimi tamamlayanlara katılım beldesi vererek, istihdam desteği sunuyoruz.

 

Deprem Seferberliği E-ticaret Eğitim Programı Konu Başlıkları

 
  • 6 Mart 2023 Pazartesi:E-ticaret'e Giriş
  • 7 Mart 2023 Salı:E-ticaret Sitesi Kurulumu
  • 8 Mart 2023 Çarşamba:Kargo, Ödeme Sistemi, Pazaryeri ve E-fatura
  • 9 Mart 2023 Perşembe:E-ticarette Pazarlama Bileşenleri
  • 10 Mart 2023 Cuma:E-posta Pazarlama ve E-ticarette Kariyer
 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın; Deprem Seferberliği İstihdam Desteği Ve E-Ticaret Eğitim Programı

22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax