Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Podcastleri Spotify'da!

Evde, işte, trafikte istediğiniz her an bir kulağınız hep bizde olacak!
E-ticaret’e olan ilginizin verdiği güçle yerimizi Spotify’da da aldık! Ticimax olarak, sizi bilgilendirmeyi yalnızca okunabilir içeriklerle değil, sesli içeriklerle Spotify'a da taşıdık. Bundan sonra Spotify’da olduğumuza göre, bizi takip listenize almayı unutmayın! 
Sıkça Sorulan Sorular
 • Podcast Nedir?
  Podcast sözcüğü 2000'li yıllarda "iPod" sözcüğündeki pod (küçük kapsül) ve "broadcast" (yayın) sözcüklerinden oluşturulmuştur. Podcasting, çoğunlukla dizi halindeki dijital medya ürünlerinin internet üzerinden-genellikle bildirim yoluyla- bilgisayar ve taşınabilir cihazlara indirilebilecek şekilde yayınlanmasıdır. Bu şekilde indirilmiş dosyalara ise podcast denir. 
 • Podcast Ücretsiz Mi?
  Podcastler çoğunlukla ücretsiz olarak sunulur. Platformdan platforma değişkenlik göstermekle birlikte, bazı platformlarda üyelik oluşturup ödeme yaparak reklamsız ve kesintisiz bir şekilde podcast dinleyebilirsiniz.
 • Spotify Podcast Nedir?
  Spotify Podcast, uygulama ile internet üzerinden dinlenebilen bir dinlence türüdür. Beğendiğiniz podcast'leri ve programları kaydedebilir, beğendiğiniz programların yeni bölümlerini otomatik olarak kaydedebilirsiniz. Beğendiğiniz dinlenceleri indirip, internetten bağımsız, çevrimdışı olarak da dinleyebilirsiniz.
 • Podcastleri Kaydedebilir Miyim?
  Eğer Spotify Premium üyeliğiniz varsa, yalnızca podcastleri değil, en sevdiğiniz şarkıları, albümleri ve çalma listelerini de indirip kaydedebilir ve onları internet bağlantısı olmadan da dinleyebilirsiniz.
E-ticaret podcastlerini Spotify üzerinden istediğiniz zaman dinleyin!
Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret