Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

E-ticarete Başlıyorum 6 Aralık’ta Ankara’da

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// E-ticarete Başlıyorum 6 Aralık’ta Ankara’da

E-ticarete Başlıyorum 6 Aralık’ta Ankara’da
 

Ticimax Akademi’nin en çok ilgi gören eğitim programı “E-ticarete Başlıyorum” 6 Aralık’ta Ankara’da! Ücretsiz olan bu önemli eğitime sadece bilgisayarınızla katılmanız yeterli. E-ticaret sitenizi birlikte kuruyor ve düzenliyoruz.
Üstelik eğitim sonunda başarılı olan bir katılımcımıza “E-ticaret Paketi” Hediye ediyoruz!
 

Uygulamalı olan bu eğitimle birlikte e-ticarete başlangıç yapmanızı sağlarken işinizi büyütmeniz için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri de paylaşacağız.

 

Eğitime katılım için başvuru zorunlu olup, başvurunuzun ardından tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.
 

Eğitim Detayları
  • Tarih: 6 Aralık 2022
  • Yer: CoZone
  • Saat: 09:00-18:00
  • Bedel: Ücretsiz

Hemen Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız.
22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax