Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

ADIM ADIM İHRACAT MEVZUATLARI

E-ticaret nasıl yapılırı ve e-ticaretin yol haritasını her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

Eğitim Konusu Eğitim Saati Eğitim Ücreti
ADIM ADIM İHRACAT MEVZUATLARI 3 Saat Ücretsiz
KOBİ’ler için QNB Finansbank’tan Adım Adım İhracat 

Eğitmen:  Çisil Kebabci & QNB Finansbank Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Satış ve Strateji Yönetimi Bölüm Asistanı


İhracat işlemleri yasal süreçler içerisinde yürütülmelidir ve bu süreçlerin doğru bir şekilde anlaşılması ve uygulanması oldukça önemlidir. Bu eğitim programında QNB Finansbank KOBİ’ler için, ihracat işlemlerindeki yasal süreçleri detaylı bir şekilde ele alacak ve katılımcılara ihracatta yasal konular hakkında gerekli bilgi ve donanımı sağlayacaktır. Bu sayede, ihracat işlemlerinde yasal konulara ilişkin karşılaşılan sorunlar minimize edilecek ve ihracat işlemleri daha verimli bir şekilde gerçekleştirilebilecektir.

     
  • E-ihracatçılara Özel Sunulan Fırsatlar
  • Dijital Nakit Yönetimi ve Dış Ticaret Ürünleri
  • QNB Finansbank’tan Adım Adım İhracat Programı ile İhracatçılara Desteklerimiz
  • İhracatçıların Yurtiçi tedarik Zincirine Desteklerimiz (DBS , TDF vb.)
  • Ticimax & QNB Finansbank İşbirliği ile İhracatçılara Özel Paket
 
*** Eğitim kontenjanı sınır olduğu için, kayıt zorunludur.

Eğitim Ticimax Kampüs binasında fiziki olarak gerçekleştirilecektir. 

Turgut Ozal Bulvarı, Rumi Sk. No:31, 34758 Ataşehir/İstanbul
 
Yaklaşan Eğitimler
Değerli ziyaretçimiz, bu formu doldurarak paylaşacağınız kişisel verilerinizin, sizinle iletişim kurabilmek ve talebinizi yerine getirebilmek amacıyla, Ticimax Aydınlatma Metnin de belirtilen şekilde ve kapsamda açık rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin belirtilen kapsamda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax