Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

SİZ SORUN, BİZ YANITLAYALIM! SORU - CEVAP ATÖLYESİ

E-ticaret nasıl yapılırı ve e-ticaretin yol haritasını her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

Eğitim Konusu Eğitim Saati Eğitim Ücreti
SİZ SORUN, BİZ YANITLAYALIM! SORU - CEVAP ATÖLYESİ 3 Saat Ücretsiz
Tarih Eğitim Yeri Eğitmen Fiziksel Eğitim Müsaitlik Online Eğitim Müsaitlik
05.03.2024 10:00 Ticimax Kampüs / Online Merve Nur Akkoyunoğlu 15+ kişilik yer var 15+ kişilik yer var
12.03.2024 10:00 Ticimax Kampüs / Online Merve Nur Akkoyunoğlu 15+ kişilik yer var 15+ kişilik yer var
19.03.2024 10:00 Ticimax Kampüs / Online Merve Nur Akkoyunoğlu 15+ kişilik yer var 15+ kişilik yer var
26.03.2024 10:00 Ticimax Kampüs / Online Merve Nur Akkoyunoğlu 15+ kişilik yer var 15+ kişilik yer var

Eğitimin Amacı: Ticimax Kampüs’te düzenlenecek bu eğitimde, e-ticaret sitesi kurma sürecinde takıldığınız yerleri birlikte inceleyecek ve adım adım bu süreci beraber yöneteceğiz. Sorularınızı siteniz üzerinden cevaplandırırken e-ticarete başlama sürecinizi hızlandıracağız.

Sizin de e-ticaret sitesi kurulumunda aklınıza takılan sorular varsa hem bilgisayarınızı hem de sorularınızı hazırlayarak gelin ve uzman ekibimiz ile beraber bu süreci birlikte kontrol etme fırsatı yakalayın.Eğitim hibrit şekilde gerçekleştirilecektir. Eşzamanlı olarak hem online hem de fiziki olarak katılım sağlanabilir. Online veya Fiziki Eğitime kayıt ol butonları yardımıyla hangi şekilde katılım sağlayacağınızı seçmeniz gerekmektedir.Eğitime fiziki katılım sağlamak için kayıt zorunludur. 

Eğitime fiziki katılım Ticimax Kampüs binasında gerçekleştirilecektir.

Turgut Ozal Bulvarı, Rumi Sk. No:31, 34758 Ataşehir/İstanbul


 
Yaklaşan Eğitimler
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax