Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

TEMEL PAKET EĞİTİMİ-1.OTURUM

E-ticaret nasıl yapılırı ve e-ticaretin yol haritasını her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

Eğitim Konusu Eğitim Saati Eğitim Ücreti
TEMEL PAKET EĞİTİMİ-1.OTURUM 3 Saat Ücretsiz
Tarih Eğitim Yeri Eğitmen Fiziksel Eğitim Müsaitlik Online Eğitim Müsaitlik
16.07.2024 10:00 Ticimax Kampüs / Online Zümra FİDAN 15+ kişilik yer var 15+ kişilik yer var
29.07.2024 10:00 Ticimax Kampüs / Online Zümra FİDAN 15+ kişilik yer var 15+ kişilik yer var

Ticimax e-ticaret paketlerine ait yönetim panelini ve özellikleri tanımak, e-ticaret altyapısından en iyi performansı alabilmek adına panel ve modül kullanımlarını detaylı olarak öğrenmektir.

Not: Eğitime katılım için kayıt olmak zorunludur.Eğitim hibrit şekilde gerçekleştirilecektir. Eşzamanlı olarak hem online hem de fiziki olarak katılım sağlanabilir.
Online veya Fiziki Eğitime kayıt ol butonları yardımıyla hangi şekilde katılım sağlayacağınızı seçmeniz gerekmektedir.
Eğitim Başlıkları

  • Ana sayfa Tanıtımı
  • Tasarım Yönetimi
  • Kategori Yönetimi
  • Ürün Yönetimi
  • SEO Yönetimi
  • Üye/Bayi Yönetimi
  • Mail Yönetimi
  • Kargo Yönetimi
  • Ödeme Yönetimi
Değerli ziyaretçimiz, bu formu doldurarak paylaşacağınız kişisel verilerinizin, sizinle iletişim kurabilmek ve talebinizi yerine getirebilmek amacıyla, Ticimax Aydınlatma Metnin de belirtilen şekilde ve kapsamda açık rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin belirtilen kapsamda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax