Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

İLYAS TEKER İLE E-TİCARET SEO EĞİTİMİ (YÜZ YÜZE)

E-ticaret nasıl yapılırı ve e-ticaretin yol haritasını her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

Eğitim Konusu Eğitim Saati Eğitim Ücreti
İLYAS TEKER İLE E-TİCARET SEO EĞİTİMİ (YÜZ YÜZE) 2 Saat Ücretsiz
Eğitmen:  İlyas Teker / Founder, SEO Consultant at Mosanta

İlyas Teker, sayılı markaya, özel olarak hazırlanan SEO danışmanlığını sunan Mosanta’nın kurucusudur. 17 yıldır SEO alanında Mercedes-Benz, Acun Medya, Pegasus, Bellona, DeFacto, Coca-Cola, Adidas gibi 250’den fazla markaya Türkiye, Avrupa ve Amerika’da SEO danışmanlığı verdi. Uzun bir süre Amerika, Chicago’da SEO Direktörü olarak çalıştı.Dijital pazarlama ile ilgili konferansların yanında İlyas, popüler bir çok pazarlama dergisi ve web sitesinde makaleler yazıyor. Ayrıca İngiltere’de faaliyet gösteren DeepCrawl şirketinin danışman kurulunda yer alıyor.Moderatör: Merve Nur Akkoyunoğlu / Ticimax Eğitim Uzmanı

Bu eğitim ile birlikte İlyas Teker'in yönlendirme ve bakış açısıyla bir eticaret sitesinin SEO ayarlarının nasıl yapılması gerektiğini uygulamalı olarak işleyeceğiz.


  • 2023'de SEO kavramına güncel bakış açısı
  • E-ticarette SEO çalışmaları ile klasik SEO çalışmaları arasındaki farklar
  • Demo sayfa üzerinde uygulamalı şekilde yapılacak SEO hazırlıkları (doğrulamalar, planlamalar ve kullanılacak araçların tanıtılması)
  • Uygulamalı e-ticarette anahtar kelimelerinin tespitinin yapılması
  • Örnek ürün ve kategorileri yapılarının uygulamalı olarak oluşturulması
  • Ürün ve kategorileri içerik ve açıklamalarının uygulamalı şekilde yazılması

Eğitim sınırlı bir kontenjana sahip olup katılım için kayıt zorunludur.Eğitim Adresi: Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak 34758 No:31 Ataşehir - İstanbul
Yaklaşan Eğitimler
Değerli ziyaretçimiz, bu formu doldurarak paylaşacağınız kişisel verilerinizin, sizinle iletişim kurabilmek ve talebinizi yerine getirebilmek amacıyla, Ticimax Aydınlatma Metnin de belirtilen şekilde ve kapsamda açık rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin belirtilen kapsamda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax