Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Gümüş ve Altın Satanlar için Fatura Modülüne İşçilik Yüzde Özelliği Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Gümüş ve Altın Satanlar için Fatura Modülüne İşçilik Yüzde Özelliği Eklendi

Gümüş ve altın gibi mücevherat ürünleri satan e-ticaret siteleri için fatura modülüne işçilik yüzde özelliği eklendi. Böylece faturada ayrı bir alan olarak işçilik bedeli yansıtılabilir. Örneğin, Bir kolyenin bedeli 100 TL ise bunun %10'u işçilik bedeli olarak faturada gösterilmektedir. 

Ekran görüntüsü aşağıda yer alan admin paneldeki alana ilgili ürüne ait işçilik değeri ve para birimi eklenerek, ürünün yer aldığı siparişe ait faturada işçilik bedeli gösterilebilir.

 

işçilik bedeli

 

 Örnek fatura görünümü,

 işçilik bedeli fatura görünümü

 

 

 

 

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız

22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax