Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

İlk 500 Bilişim Şirketi Arasındayız!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// İlk 500 Bilişim Şirketi Arasındayız!

İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında Türkiye Merkezli Üretici - Yazılım - İş Uygulamaları kategorisinde Ticimax 10. sırada yer aldı.

 

M2S Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi araştırmasının sonuçları 9 Ağustos 2023 tarihinde Fişekhane’de düzenlenen etkinlikle açıklandı.

 

Yapılan araştırmada listede 89 yeni şirket yer alırken, markamız farklı kategorilerde listede yer alma şansı yakaladı. İlk 500 Bilişim Şirketi Arasında:

 
  • Türkiye Merkezli Üretici - Yazılım kategorisinde 30. sırada
  • Türkiye Merkezli Üretici Listesinde 78.sırada
  • İstanbul Şirketleri listesinde ise 151.sırada
  • 2022 Yılı İlk 500 Bilişim Şirketi (Satış Gelirlerine Göre) listesinde 209. Sırada yer aldık.
 

Türkiye’de e-ticaret ve yazılım sektörüne yaptığımız katkıları genişleterek ilerlediğimiz bu yolda kişi ve işletmelerin kendi e-ticaret siteleri üzerinden satış yapabilmesinde, geliştirdiğimiz modül ve özelliklerle işlerini büyütmelerinde öncülük etmeye devam edeceğiz. Bu başarıyı hep birlikte elde ettiğimiz çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

 

Hemen İnceleyin: Bilişim 500 Türkiye 2022


 

 

11/08/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax