Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Kadın Girşimcilere Özel E-ticaret Eğitimi ile Ses Getirdik

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Kadın Girşimcilere Özel E-ticaret Eğitimi ile Ses Getirdik

Dünya Kadınlar Günü'ne özel gerçekleştirdiğimiz eğitimimiz ile kadın girişimcilerin ekonomideki yerlerini daha da sağlamlaştırmaları için rehber olduk. E-ticaret başarı hikayemiz ve iş ortağımız Tek Kılavuz'un katılımları ve paylaştıkları değerli bilgiler ile kadın girişimcilerin kendi hikayelerini başarı ile yazmalarına yardımcı olduk.

 

Kadın girişimcilere; e-ticaretin yol haritasını paylaşırken, e-ticaretin önemli parçalarından biri olan dijital pazarlama ile hedef kitlelerine nasıl ulaşabileceklerini de anlattık. E-ticaret ekosisteminde başarı merdivenlerini hızla tırmanmaya devam eden Mughe Gourmet Kurucusu Müge Ergüleç kendi deneyimlerini katılımcılarımız ile paylaştı.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne Özel Düzenlediğimiz E-ticaret Eğitimimizin Videosu


22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax