Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax Koçtaş Entegrasyonu!

Çok yönlü entegrasyon kolaylığı ile ürün, sipariş ve stok süreçlerinizi tek ekranda yönetin.

Koçtaş Entegrasyonu

Koçtaş Hakkında

Koçtaş, Türkiye’de 58 ilde bulunan 384 mağazasıyla yapı malzemeleri satışı üzerine müşterilerine hizmet verirken koctas.com.tr aracılığıyla da yüz binlerce ürün seçeneğini tüm Türkiye’ye ulaştırmaktadır.

Koçtaş Entegrasyonunun Özellikleri

Tek Panelden Yönetim

E-ticaret sitenizi ve Koçtaş Mağazanızın sipariş ve stok süreçlerini tek panelden yönetebilirsiniz.

Kategori Eşleştirme

E-ticaret sitenizden sattığınız ürün kategorilerini Ticimax Koçtaş Entegrasyonu kolaylığı ile kolayca mağazanıza aktarabilirsiniz.

Ürün ve Stok Aktarımı

E-ticaret sitenizden sattığınız ürünlerin stoklarını Koçtaş Mağazanıza aktarabilir ve çok yönlü pazaryeri entegrasyonu ile ürün yönetim süreçlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Otomatik Stok ve Fiyat Güncelleme

Koçtaş’ta sattığınızı ürünlerin stok ve fiyat güncelleme işlemlerini hızlıca yapabilir ve stoklarınızı güncel tutarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Koçtaş Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Ticimax’ın gelişmiş entegrasyon altyapısı ile tek adımda Koçtaş mağazanızı e-ticaret sitenizle entegre edebilir, ürün, stok, sipariş yönetiminizi tek panel üzerinden yapabilirsiniz. Ticimax-Koçtaş entegrasyon adımlarını içeren yardım dokümanını inceleyerek kurulum sürecinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.
Koçtaş Entegrasyonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
 • Koçtaş Nedir?
  Koçtaş, 1995 yılında Koç Ticaret A.Ş adı ile kurulan ve 1996 yılında İzmir’de açtığı ilk mağazasıyla ev geliştirme sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır ve günümüzde Koçtaş Pazaryerini aktif ederek farklı satıcıların platform üzerinden satış yapmasına olanak tanımaktadır.
 • Koçtaş’ta Satış Nasıl Yapılır?
  Koçtaş pazaryerinde satış yapmak için mağaza açmanız gerekmektedir. Koçtaş’ta mağaza açmak için gerekli olan prosedürü tamamladıktan sonra ürünlerinizi yükleyebilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz.
 • Koçtaş Entegrasyonu Nedir?
  Koçtaş Entegrasyonu, e-ticaret sitesi olan markaların ürün ve hizmetlerini Koçtaş Pazaryerine aktarmasına olanak tanırken, ürün ve stok aktarımı, stok ve fiyat güncelleme, kategori eşleştirme ve tek panelden sipariş takibi özellikleri ile firmalarının hem kendi sitelerinden hem de Koçtaş üzerinden satış yapmasına olanak tanıyan bir entegrasyondur.
 • Koçtaş Entegrasyonu ile Neler Yapılabilir?
  • Tek panelden sipariş takibi
  • Kategori eşleştirme
  • Ürün aktarımı
  • Otomatik stok ve fiyat güncelleme
  • Sipariş yönetimi
  • Marka eşleştirme Koçtaş entegrasyonunun sağladığı kolaylıklardan önce çıkanlardır.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax