Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

lcwaikiki.com Pazaryerinde Entegrasyonu

 

lcwaikiki.com Pazaryerinde yer almak üzere erken kayıt avantajını kaçırmayın!

Türkiye’nin en önde gelen moda-tekstil markası LC Waikiki ile entegrasyon süreçlerimizi yakın zamanda tamamlamayı hedefliyoruz.

Ön başvuru formunu doldurmanız halinde talebiniz LC Waikiki Marketplace ekibi tarafından özel olarak değerlendirilecek ve sizinle iletişime geçilecektir.
 

LC Waikiki E-ticaret Entegrasyonu Hakkında

“İyi giyinmek herkesin hakkı” mottosuyla Türkiye’nin en önde gelen moda-tekstil markası LC Waikiki e-ticaret platformu artık pazaryeri olarak da hizmet veriyor.

 

Milyon’lara Ulaşmanın Adresi

Her ay milyonlarca müşteriye satış yapan ve %90’ın üzerinde müşteri memnuniyetiyle hizmet veren lcwaikiki.commüşteri kitlesine hitap etme fırsatı sizleri bekliyor.

 

Güven, Adalet, Şeffaflık

Lcwaikiki.com e-ticaret platformunda satış yaparak güven, adalet ve şeffaflık üzerine kurulu yılların deneyiminden yararlanabilir, müşterilerimizin güvenini kazanabilirsiniz.

 

LC Waikiki, satıcı deneyimine de önem veren adil bir yaklaşımla, tüm ödeme, teslimat ve iade süreçlerinde hem müşterilerine hem de satıcılarına kolaylık sağlayan,mümkün olan en şeffaf platformu sizlerle buluşturmayı hedefliyor.

 

Modanın Tek Adresi

Modaya yön veren, en kapsayıcı moda markası Lc Waikiki’nin uzmanlığı ve desteğinden faydalanabilirsiniz. Yeni müşteriler kazanarak, marka bilinirliğinizi arttırmak lcwaikiki.com pazaryeri aracılığıyla artık çok daha kolay olacaktır. 

Hemen LC Waikiki Entegrasyonuna Başvurun!

Ön başvurunuzu hemen yapın ve avantajlı fırsatları kaçırmayın!

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax