Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Mehmet Çömez Cloudflare Immerse Istanbul'a Katıldı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Mehmet Çömez Cloudflare Immerse Istanbul'a Katıldı

Cloudflare Immerse Istanbul, 2009 yılında internet güvenliği, içerik dağıtımı, DDOS koruması, alan adı ve sunucu hizmetleri vermek için Amerika’da kurulan Cloudflare tarafından ilk kez 27 Nisan 2023 tarihinde Zorlu Center’da düzenlendi.

 

Türkiye'de ilk kez düzenlenen Cloudflare Immerse İstanbul'a bu yıl Ticimax ile beraber Boyner Group ve Bitexen de davet edildi.

 

Katılımcıların yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği “İnternette Yerleşik Mimariyle İşinizi Dönüştürün” adlı etkinlikte Ticimax Head of IT olarak görev alan Mehmet Çömez’de konuşmacılar arasında yer aldı.

 

Cloudflare tarafından düzenlenen panelde ise yeni nesil güvenlik çözümleri, internette güvenlik konusundaki son trendler ve tehditler hakkında bilgiler paylaşıldı.

17/05/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax