Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Meta & Ticimax & ZZG Tech Webinar’ı Gerçekleşti!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Meta & Ticimax & ZZG Tech Webinar’ı Gerçekleşti!

Webrazzi İçerikten Sorumlu Genel Müdür yardımcısı Buğra Ferah’ın moderasyonunu sağladığı Meta & Ticimax & ZZG Tech işbirliğinde gerçekleşen İletişime dayalı kolay ve gelişmiş e-Ticaret Webinar’ı 2 Mart 2022 günü gerçekleşti. Açılış panelinde Meta Türkiye e-ticaret lideri Gül Yüksel Akkaya ve Ticimax Ceo’su Cenk Çiğdemli yer aldı. Akkaya, “ İşletmelerimiz müşterileri ile mesajlaşma uygulamaları üzerinden samimi bir sohbet başlatabiliyorlar ve deneyimi kişiselleştirebiliyorlar. Buna biz aslında konuşan dükkânlar da diyebiliyoruz.“

 

Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli “Ürün detaylarda %15’inin chat kısmından ürün ile ilgili bilgi istediğini ve iletişime geçtiğini görüyoruz. Bir kesim var ki alışverişlerini tamamen whatsapp üzerinden tamamlamak istiyorlar.” dedi.

 

ZZG Tech Ar-Ge Koordinatörü Selman Delil, Ticimax Dijital Pazarlama Yöneticisi Pınar Keleş Ticimax altyapısıyla tek ekrandan Facebook ve Instagram reklamlarınızı oluşturmayı, ZZG entegrasyon ile WhatsApp ve Messenger üzerinden müşteri ilişkilerinizi kolayca yönetmeyi ve yeni müşteriler kazanma fırsatını tüm detayları ile aktarırken, Ana Kuzusu Kurucusu Emre Yaşar ve Osso Aksesuar Kurucu Ortağı Ahsen Biriken başarı hikayelerini paylaştı.

 

  

22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax