Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Misbahcem.com E-ticaret Başarı Hikayesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Misbahcem.com E-ticaret Başarı Hikayesi

"Biz burada çok güzel bir üretim yapıyoruz; çok iyi bir ürün üretiyoruz o zaman bunu Türkiye'nin her yerine en geç 48 saatte çok özenli bir paketleme yaparak neden ulaştırmayalım?"

Işıl Artvinli

Misbahcem.com / Kurucu

Misbahcem.com Hakkında

Misbahcem 200 dönümlük bir araziye sahip ilaçsız tarım ürünleri üreten bir girişimcilik. Misbahcem.com'un kurucusu Işıl Artvinli, bu arazinin 180 dönümünde yetiştirdikleri meyveleri ve 20 dönümünde ürettikleri sebzeleri en geç 48 saatte özenli bir paketleme yaparak daha iyi ve verimli bir yöntemle müşterilerine ulaştırma düşüncesi ile misbahcem.com'u nasıl hayata geçirdiğini anlatıyor.

"Ticimax'ın Special Omni paketini kullanmaya başladık."

İlk yaptığım toplantıdan itibaren tüm tasarım ekibi, müşteri temsilcilerimiz, destek ekibi hepsi her zaman her anda yanımda oldular. E-ticaret hayatımıza başladık; Ticimax'ın Special Omni paketini kullanmaya başladık.

Çünkü bizim işimiz gıda sektörü olduğu için - gıda biz bu işe başladığımızda %1'di şu anda %3 ama isterim ki çok daha fazla bizim gibi çiftlikler olsun ve herkes bu işi yapabilsin.

"Siparişler geldiği andan itibaren çok rahat hemen faturalarımızı çıkartıyoruz."

Bize sipariş geliyor, zaten çok kullanışlı bir panel, sipariş geldiği andan itibaren faturaların tasarımına kadar kendiniz çok rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Siparişler geldiği andan itibaren çok rahat hemen faturalarımızı çıkartıyoruz.

"Ticimax ekibindeki her pozisyondaki arkadaşımız kendi alanlarında o kadar çok bilgi sahibi ki size daha fazla bilgi katmak için ellerinden geleni yapıyorlar ve bunu 7/24 yapıyorlar."

İlk yıl ciromuz hiç iyi olmamasına rağmen - tabii ki bazen tıkandığımız anlar oluyor - satış müdüründen bir toplantı talep ettim; hemen anında bir toplantı birebir yaptık ve oradan çok önemli bilgiler edindim.

Ticimax eğitimine geldiğimiz zaman burada zaten çok ufak

mesela biz bu paneli 4 yıldır kullanıyoruz ancak havalede %5 indirim yapmanın bu kadar efektif olacağını hiç düşünmemiştim. Ticimax ekibindeki her pozisyondaki arkadaşımız kendi alanlarında o kadar çok bilgi sahibi ki size daha fazla bilgi katmak için ellerinden geleni yapıyorlar ve bunu 7/24 yapıyorlar. Misbahçem ekibi olarak Ticimax ile çalışmaktan çok memnunuz, teşekkür ederiz.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2022 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret