Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Panelden Dinamik Form Oluşturulması Sağlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Panelden Dinamik Form Oluşturulması Sağlandı

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

Dinamik Form ile e-ticaret sitenizde daha etkili ve dikkat çekici içerikler hazırlayabilirsiniz.Ürün özellikleri, sözleşmeler, İade koşulları vb. konularla alakalı bilgiler Dinamik Form ile hazırlanabilir, dinamik form özelliği ile çeşitli formlar hazırlayarak ziyaretçilerden, üyelerden bilgiler alınabilir.Modüller > Dinamik Form Yönetimi alanından form oluşturularak formlar ürün detay, cari ödeme sayfasında kullanılabilir.  Form tipi ürün detay veya cari ödeme seçildiğinde forma bağlantı linki oluşturulmaz. Dikkat edilmesi gereken nokta ise link oluşturulması için form tipinin standart seçilmesi gerektiğidir. Form tipi standart seçildiğinde oluşturulan form cari ödeme ve ürün detay sayfalarından bağımsız da kullanılabilinir.

Örnek panel görünümü,

Panelden Dinamik Form Oluşturulması Sağlandı

 

*Form özelliklerine göre farklı kontrol tipleri belirlenebilir, Örneğin, iş başvuru formu almak istenirse kontrol tipi olarak şıklı seçimi, ürünlerle ilgili kullanım detaylarını içeren bir açıklama eklemek istenirse uzun yazı alanı ya da yazı alanı seçilebilir.

Form özelliklerine göre farklı kontrol tipleri belirleme

 

Birden fazla form ve form seçenekleri ekleyebilirsiniz. Formlarda ürün ile alakalı bilgi verirken ürün fiyat bilgiside parametreler yardımı ile ekleyebilirsiniz.

Birden fazla form ve form seçenekleri ekleme

 

 Dinamik Form ile oluşturulmuş örnek bir iş başvuru formu.

 Dinamik Form ile oluşturulmuş örnek bir iş başvuru formu.

 

Oluşturulan Dinamik Form sonrasında silinebilir ve düzenlenebilir.Dinamik Formu incelemek için şimdi tıklayınız.

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax