Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Paraşüt entegrasyonu tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Paraşüt entegrasyonu tamamlandı

Ticimax, E-ticaret sitenizin başarısını arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor! 

 

Tüm sektörler için online ön muhasebe programı sunan Paraşüt, Yer, zaman ve cihazdan bağımsız, işletmenizi dilediğiniz yerden yönetmenize, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hemen kullanmaya başlamanıza ve finansal operasyonlara daha az zaman ayırmanızı sağlar.

 

Ticimax-Paraşüt Entegrasyonu ile işiniz daha kolay!

Fatura, tahsilat ve raporlama işlemlerinizi Paraşüt muhasebe programı ile çok daha kolay ve hızlıdır.Ticimax-Paraşüt entegrasyonu ile tek bir panel üzerinden sipariş aktarımlarını yaparak işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 

Ticimax-Paraşüt entegrasyonu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın, altyapımızı incelemek için şimdi demo isteyin.

18/02/2017

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax