Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Payguru Entegrasyonu Tamamlandı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Payguru Entegrasyonu Tamamlandı

 

PAYGURU VE TİCİMAX'TAN İŞBİRLİĞİ

Payguru sunduğu mobil ödeme, nakite ödeme ve para transferi servisleri ile Ticimax altyapısı ile çalışan web sitelerine kısa bir süre içerisinde entegrasyon sağlayarak, Payguru platformuna bağlı tüm bankaların ATM'lerinden, fiziki şubelerinden, internet ve mobil bankacılık uygulamalarından ve Türkiye'deki 70 milyon cep telefonu kullanıcısından ödeme kabul etmeye başlamıştır. 

 

 Ticimax PayGuru İş Ortaklığı

 

 

Payguru Hakkında

Payguru, Türkiye'de yasal ve kurumsal gereklilikleri tamamlayarak, mobil operatörler ile olan entegrasyonu aracılığı ile ''Mobil Ödeme'' hizmeti sunan ve banka entegrasyonları ile ''Nakit Ödeme ve Banka Transfer hizmeti'' sağlayan yeni nesil ödeme platformudur. 

Payguru faaliyetlerini BDDK'nın kendisine 27 Nisan 2016 tarihinde 6493 sayılı yasa uyarında verdiği, kamuoyunda lisans olarak bilinen faaliyet izni çerçevesinde yürütmektedir. Payguru, Türkiye'de söz konusu faaliyet iznini alan ilk mobil ödeme firmasıdır. 

 

 

Başvuru için tıklayın

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax