Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Pazaryeri Ödeme Takip Raporları Ticimax'ta!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Pazaryeri Ödeme Takip Raporları Ticimax'ta!

Trendyol ve Hepsiburada gibi pazaryeri platformlarından satış yapıyorsanız siz de Pazaryeri Ödeme Takip Raporu ile finansal süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

 

Pazaryeri Ödeme Takip Raporu ile e-ticaret yönetim panelinizde yapılan ödemelerde siparişleriniz için ne kadar ödeme yapıldığını görebilir. Ödeme beklediğiniz siparişlerinizi inceleyebilirsiniz.

 
  • Pazaryeri Ödeme Tarihi Raporu
  • Pazaryeri Ödeme Durumu Raporu
  • Tarih ve Kampanya Bazlı Komisyon Hesaplama
  • Eş Zamanlı Raporların Güncellenmesi
  • Hakediş Raporunu Filtre Bazında Özelleştirebilme
  • Pazaryeri Bazında Raporu Excele Aktarma
 

İle finansal süreçlerinizin takibi kolayca yaparken Ticimax Çok Yönlü Pazaryeri Entegrasyonu kolaylığı ile de operasyonel süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

 

Hemen İnceleyin: Pazaryeri Ödeme Takip Raporu

24/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax