Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Responsive Temalar Sitemize Eklendi!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Responsive Temalar Sitemize Eklendi!

Türkiye'de ilk Defa Ticimax'ta!

Mobil cihazlar ve tabletlerin kullanımının artması sonucunda mobilden web site ziyaretleri %25 seviyelerinde yükseldi ve yükselmeye de devam ediyor.Bu sebeple mobil cihazlara uyum sağlamaları için web siteleri artık responsive özellikli olarak tasarlanmaya başlandı yani siteler artık mobil cihazlar ve tabletlere uyumlu hale getiriliyor.

 

Responsive tasarımlar ,özel tasarım kapsamında ayrı olarak yapılıyordu yani standart şablonlarda mobile uyumlu tasarımlar için ayrıca para ödemek zorunda kalıyordunuz ancak ticimax'ın sistemine eklediği Bootstrap özellikli Responsive Temalar ile ekstra ücret ödemenize gerek kalmadı.Standart şablonlar arasında yer alan bu temalardan seçerek sitenizi mobil kullanıcıların hizmetine sunabilirsiniz.

 

Tıklayın Hemen Ücretsiz Test Edin!

 

 

Ticimax Respponsive Temalar Sitemize Eklendi

 

Ticimax İle E-Ticaret Yapmak Çok Kolay!

 

19/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN