Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Sesle Arama Eklendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Sesle Arama Eklendi

Ticimax'ın Benzersiz Alt Yapısına Yeni Bir Özellik Daha Ekledi: Sesle Arama!

 

E-ticaret siteleri içerisinde eskiden arama kısımlarında standart olarak aramak istediğiniz kelimeyi yazarak sonuçları görebiliyordunuz. Artık Sadece Ticimax'ın gelişmiş altyapısında bulunan bu özellik ile bu işlemi konuşarak yapabiliyor ve yaptırabiliyorsunuz.

 

El kullanmadan sesle arama yaparak hem teknolojiyi yakalayın hem de e-ticaret sitenizde trend bir görünüm elde edin! Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji güncellemelerini her zaman takip eden ve her zaman bu güncellemeleri ilk getiren Ticimax ile siz de trendi yakalayın! E-ticaret sitenizde bu özellik ile inovatif çizginizi bozmayın.

 

Dijital çağın yeniliklerine ayak uydurmada zorlanan işletmeleri ardınızda bırakacak bu özellik ile el kullanmadan sesle arama şansını kullanıcılarınıza sunun, yenilikçi yaklaşımınız ile dikkatleri üzerinize çekin! Sesle arama hali hazırda pek çok işletmenin henüz bilmediği ve aktif kullanmadığı bir özellikken sizler teknoloji güncellemelerini e-ticaret sitenizde kullanıcılarınızın deneyimine sunun! Bu özellik ile hitap ettiğiniz kitlenizi memnun edecek işlevsel özelliği ile harika bir kullanıcı deneyimi yaşatacaksınız!

 

Ana Sayfada Arama Kısmında İlgili Terimi Söylemeniz Yeterli

 

Seyir halindeyken en çok tercih edilecek özelliklerden biri! Seyir halindeyken en hızlı ve kolay şekilde kullanıcıya sonucu getirerek ona harika bir deneyim yaşatacaktır! Teknolojinin en pratik çözümlerinden biri olan Sesle Arama ise sade ve sadece Ticimax'ta! Sesle arama için yapılması gereken tek şey istediğiniz ürüne ulaşmak için ürün adını, marka ya da stok kodunu sisteme söylemeniz yeterli. Sonrasında Ticimax sizin için arama sonuçlarını detaylı bir liste halinde sunacaktır. Böylece müşterileriniz hem zamandan kazanmış olacak hem de sitenizdeki bu farklılığın keyfini yaşayacaklar. Arama kısmına söylediğiniz kelimeyi sistem algılayarak ilgili ürünleri listelemektedir. Ana sayfada arama kısmında ilgili terimi söylemeniz yeterli!

 

sesle arama özelliği

 

 

sesle arama özelliği

 

22/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax