Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Sipariş Oluşturdaki Fiyat Ekleme Güncellendi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Sipariş Oluşturdaki Fiyat Ekleme Güncellendi

Ticimax, e-ticaretteki başarınızı arttıracak yenilikler yapmaya devam ediyor.

Kullanıcılar, beğendikleri ürünlere ait siparişleri, site yöneticisi olarak sizin oluşturmanızı talep edebiliyorlar. Bu durumda admin panelden ''Sipariş oluştur'' alanından kolayca size gelen bu talepleri hazırlayabilirsiniz.  Siparişleri, var olan üyelere özel verebileceğiniz gibi,  yeni üye oluşturarak ilerleyebilir ya da üyeliksiz seçimi ile siparişi tamamlayabilirsiniz. Yeni düzenlemeyle de siparişe eklediğiniz ürünlerin fiyatlarını KDV dahil ya da KDV hariç seçimlerini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Örnek  ekran görüntüsü;

Ticimax Sipariş Oluştur Fiyat Ekleme

 

 

15 gün ücretsiz denemek için tıklayın.

 

05/01/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax