Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Sistem Metinlerini Kendiniz Değiştirin!

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Sistem Metinlerini Kendiniz Değiştirin!

Ticimax, dünya genelinde ve birçok farklı dilde ürünlerinizi arayan kullanıcılara ulaşmanızı ve satış yapmanızı sağlar.  E-ihracat özellikleri ile ön plana çıkan ve müşterilerinin, globalde daha iyi performans göstermesini, site optimizelerini yaparken zamandan tasarruf etmelerini sağlama amacıyla  yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor.

Bu bağlamda geliştirilen; site dil yönetimi modülü ile sistem metin çevirilerini, e-ticaret sitenizde kullandığınız dile göre kendiniz manuel olarak düzenleyebilirsiniz. Site dil yönetimi ile bir ya da birden fazla yabancı dilde ya da Türkçe sistem metinlerde değişiklik yapabileceğiniz gibi yaptığınız değişiklikleri sonradan tekrar düzenleyebilirsiniz. 

Kullandığınız dile göre sistem metinleri varsayılan olarak gelmektedir. Site yönetim modülü ile düzenleme yapabilmek için; Admin > Ayarlar > Site Dil Yönetimi alanına gelerek, düzenlemek istediğiniz dili seçmeli ve sistem metinleri tercümelerini panelden eklemelisiniz.

Site Dil Yönetimi

 

Site Dil Yönetimi Modülü

 

 

Site dil yönetimi hakkında daha fazla bilgi almak ve test etmek için lütfen tıklayınız. 

31/10/2022

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax