Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax Cüzdan (Bakiye) ile kendi cüzdan sisteminizi oluşturun!

E-ticaret sitenize özel cüzdan sistemi oluşturarak müşterilerinize güvenilir ve hızlı ödeme imkanı sağlayın.

Ticimax Sayfa Tasarım Sihirbazı

Ticimax Cüzdan'ın Güçlü Özellikleriyle Öne Çıkın

İade Tutarları

İade tutarlarını, nakit göndermek yerine Cüzdan’a yükleyin, ödemeniz şirketinizde kalsın.

Dönüşüm oranları

Müşterilerinizin cüzdan ile alışverişlerini daha hızlı tamamlamalarını sağlayarak dönüşüm oranlarınızı arttırın.

Cüzdan’a özel kampanyalar

Cüzdan’a özel kampanyalar gerçekleştirerek ön ödemeli bakiye sistemini müşterilerinize sunun, hem onlar hem siz kazanın.

Tüm yükleme ve bakiye işlemleri

Tüm yükleme ve bakiye işlemlerini panelden raporlayabilirsiniz.

Ticimax Cüzdan (Bakiye) İle Alışverişler Daha Kolay, Daha Hızlı!

Formu doldurun daha fazla bilgi vermek üzere sizi arayalım.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İncele” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ticimax Cüzdan (Bakiye) İle Alışverişler Daha Kolay, Daha Hızlı!

Ticimax Cüzdan Nedir?

Ticimax Cüzdan ile müşterilerinize yeni bir alışveriş deneyimi sunarak daha hızlı ve güvenilir ödeme kolaylığı ile tanıştırın. Müşterileriniz ödemelerini Ticimax Cüzdan (Bakiye) ile yaparak zamandan kazansın. Üstelik iade tutarını müşteri bakiyelerine yükleyerek, hem siz kazanın hem de müşterileriniz. Hızlı ve güvenilir alışveriş deneyimi artık panelinizde! Hızlı ve güvenilir alışveriş deneyimi artık panelinizde!
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax