Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax, İndeks Bilgisayar ile Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax, İndeks Bilgisayar ile Distribütörlük Anlaşması İmzaladı

Türkiye’de e-ticaret yapmak isteyen firmalara e-ticaret yazılımları, özel e-ticaret çözümleri ve tasarım hizmetleri sunan Ticimax, Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup’un halka açık şirketlerinden İndeks Bilgisayar ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında İndeks Bilgisayar, Ticimax’ın Türkiye’deki tek yetkili distribütör firması oldu.

 

Türkiye’nin en gelişmiş e-ticaret altyapısıyla Türkiye’deki firmaların küresel pazara açılmasına yardımcı olan Ticimax ile bilişim teknolojileri sektöründe 23 yıldır açık ara lider olan İndeks Bilgisayar arasında gerçekleştirilen iş birliği, online kanallar üzerinden ürün satmak isteyen firmaların Ticimax teknolojilerine daha kolay ulaşmasını sağlayacak.

 

İndeks Bilgisayar, Ticimax’ın bulut tabanlı e-ticaret ve e-ihracat altyapısı, WMS, Native Mobil Aplikasyon ve e-ihracat modülü gibi çözümlerini e-ticaret ve e-ihracat yapmak isteyen kişi ve kurumlarla buluşturacak.

 

İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, konuyla ilgili şunları söyledi:

 

“Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle pandeminin etkisiyle e-ticaret müthiş bir ivme kazandı. E-ticaret sektörünün hacmi 2022 yılında bir önceki yıla oranla yaklaşık yüzde 100 arttı. İndeks Bilgisayar olarak yükselen bu trendi takip ediyor, e-ticareti ve e-ticaretle kol kola ilerleyen lojistik gibi tamamlayıcı alanları her zaman odağımızda tutuyoruz. Bu noktada geliştirdiği altyapısı ve elde ettiği başarılarıyla e-ticaret alanında sektöre yepyeni bir bakış açısı getiren ve e-ticaret siteleri için altyapı desteği sağlayan Ticimax’ın distribütörlüğünü üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. 15 yılı aşkın süredir Türkiye’nin dört bir yanındaki büyük, orta, küçük ölçekli pek çok firmayı e-ticaretle buluşturan bir sektör tecrübesine sahip olan ve yazılımını müşteri geri bildirimleri ile sürekli geliştiren Ticimax ile birlikte ülkemizde e-ticaret alanına adım atan kişi ve kurumların tüm dünyaya ulaşabilmesine destek olacağımız için heyecanımız büyük.”

 

Geleceğin teknolojilerini takip eden, yerli ve yabancı 15 binin üzerinde e-ticaret ve e-ihracat sitesine altyapı sağlayan ve e-ticarette uçtan uca her kademede hizmet ve çözümler sunan

 

Ticimax’ın Kurucusu Cenk Çiğdemli;

 

“Türkiye’de e-ticaret pazar büyüklüğüne ilişkin ilk rapor 2013 yılında Bilişim Sanayicileri Derneği’nce (TÜBİSAD) yayınlanmıştı ve bu raporda Türkiye’nin e-ticaret pazar büyüklüğü 14 milyar TL olarak açıklanmıştı. E-ticaret pazarı 2022 sonu itibariyle 700 milyar TL’yi aştı. Böylece Türkiye’de 10 yıllık süreçte e-ticaretteki büyüme 50 kat olarak gerçekleşti. Sektör 2023 yılında ise en az yüzde 50 büyüme bekliyor. 2023 sonu pazar büyüklüğü olarak ilk kez trilyonlu rakamları göreceğiz. E-ticaret yapan işletme sayısı ise 2023 sonunda 1 milyonu aşmış olacak. Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri distribütörü İndeks Bilgisayar ile yaptığımız distribütörlük anlaşmasından dolayı mutluyuz. Amacımız teknoloji sektörünün farklı alanlarında hizmet veren paydaşlarıyla birlikte sektördeki bu hızlı ve istikrarlı büyüme atmosferini daha da yukarı çıkartmak. Bu stratejik anlaşmanın daha çok işletmenin e-ticaret ve e-ihracat ile dünyaya ulaşmasını sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

23/03/2023

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax