Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Sürat Kargo İş birliği ve Fiyat Listesi

//

Ticimax Bilgi Merkezi

//

SÜRAT KARGO VE TİCİMAX İŞBİRLİĞİ


Sürat Kargo, sergilediği müşteri odaklı ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde bugün sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini almış ve çözüm odaklı bakış açısı ile müşteri memnuniyetini artırmaktadır. Sürat Kargo, 800’den fazla şubesi, 17 bölge müdürlüğü, 24 aktarma merkezi, 2000’den fazla mobil dağıtım alanı, binlerce araçtan oluşan filosu ve 8000’den fazla çalışanı ile kargolarınızı Türkiye’nin dört bir köşesine güvenle taşımaktadır.


Sürat Kargo ile yapacağınız entegrasyon sayesinde zaman ve maliyet avantajı kullanabilir müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.


Altyapımızı kullanan firmalar, Ticimax ve SÜRAT Kargo işbirliği kapsamında, SÜRAT Kargo’nun sadece Ticimax’a özel gönderi fiyatları ile oldukça avantajlı bir şekilde ürünlerini son kullanıcıya ulaştıracaklar.


İşbirliği kapsamı nedir ve kimler faydalanabilir?

Ticimax altyapısını kullanan firmalar, aşağıda belirtilen fiyatlar dahilinde SÜRAT Kargo gönderilerini yapabilecekler.


Ticimax’a Özel Sürat Kargo Gönderi Ücret Tarifesi

Kargo Taşıma Fiyat Listesi (Peşin Ödeme)

Fiyatlar Parçabaşı (Kolibaşı) olarak hazırlanmıştır.


BasDesi BitDesi Fiyat
0 0 31,40
1 3 33,36
4 5 43,02
6 10 58,13
11 15 77,90
16 20 101,72
21 25 127,29
26 30 156,95
30 99999 5,46

Kargo Taşıma Fiyat Listesi (Kapıda Ödeme)


Tahsilat Bedeli Komisyon Bedeli
0 100 6,90
101 200 8,95
201 99999 1,35%

Ağır Kargo (KG / DS) Ücret Yansıtması ve SMS Bedelleri


Tahsilat Bedeli
KG/DS ÜCRET BİRİM
100 KG/DS VE ÜZERİ 450 TL

SMS BEDELİ
Fatura Kesiminde Alıcıya SMS 0,85 TL
Şubeye Varınca Alıcıya SMS 0,85 TL


*Teklif edilen taşıma ücretine adresten alım, adrese teslim, sigorta dâhil, Evrensel Posta hizmet ücreti (%2,35 ) ve KDV hariçtir.
*İşbirliği tarihinden önce müşteri ve SÜRAT Kargo arasında yapılan sözleşmeleri içermez.
*Başvuralara istinaden bilgi aktarımı SÜRAT Kargo tarafından yapılacaktır.
*02.01.2023 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.


  • Ağır Kargo Hizmet Bedeli standart bir bedel olup anlaşmalı taşıma fiyatlarından bağımsız onaya tabi olmaksızın yürürlükteki fiyat listesi ile beraber güncellenmektedir.
  • Sürat Kargo Kapıda Ödeme Hizmeti vermiş ise, Müşteri adına emaneten alıcıdan yapmış olduğu tahsilâttan, kargo hizmet bedeli ile ücretini öncelikle emanet paradan kesecektir. Arta kalan para, alıcıdan nakit tahsil edilmişse 7 gün, kredi kartı ile tahsil edilmişse 30 gün içinde, Müşteri’nin banka hesabına yatıracaktır.
  • Her bir kargo gönderiminde tek parça, 100 kg ve 100 ds ( 300 dm3) üzerinde olması halinde her bir tek parçada ağır kargo ek ücreti geçerli olmaktadır.
  • Yurt dışı ve Kıbrıs gönderileri bu fiyatlandırmanın dışında tutulacaktır.
  • Alıcı müşteriye teslim edilmeden göndericiye iade edilen kargonun, göndericiye teslimatının sağlanması amacıyla yapılan taşıma, taşıma bedelinin %50 si olarak göndericiye ayrıca fatura edilmektedir.

SÜRAT Kargo Entegrasyonu da Ücretsiz!

Sipariş sonrası operasyonlar ve kargo gönderimleri e-ticaret firmaları için en zor yönetilen alanlardan biridir. Doğru yönetilmemesi halinde geç gönderilen ya da yanlış giden siparişlerle sonuçlanabilir. Bu da mutsuz ve memnuniyetsiz müşteriler yaratmanıza, çapraz ürün satış stratejilerinizin başarısız olmasına sebebiyet verebilir.

Sipariş sonrası operasyonlar ve kargo gönderimleri e-ticaret firmaları için en zor yönetilen alanlardan biridir. Doğru yönetilmemesi halinde geç gönderilen ya da yanlış giden siparişlerle sonuçlanabilir. Bu da mutsuz ve memnuniyetsiz müşteriler yaratmanıza, çapraz ürün satış stratejilerinizin başarısız olmasına sebebiyet verebilir.

Bu adımlar ile oluşabilecek varış merkezi ve buna bağlı olan geç teslimatlar ortadan kaldırılır. Manuel fatura kesiminde kargo firmalarında hata oranı %4-5 oranındayken entegrasyon ile bu oran 10.000/1 e düşmektedir. Bu da göndericiye , müşteri memnuniyeti olarak dönmektedir.

Entegrasyonun bir diğer avantajı da kendi paneliniz üzerinden kargo takibi ve raporlaması yapabilmenizdir.

Ticimax-SÜRAT kargo entegrasyonun size sağlayacağı faydalar ve detaylar için tıklayınız.

Değerli müşterimiz,
Aşağıdaki formu tamamen eksiksiz ve gerçek bilgilerle doldurunuz. İletişim bilgileri, tam firma ünvanı, adres gibi bilgilerin eksik olması durumunda dönüş süreçleri maalesef olumsuz olarak sonuçlanabilmektedir.


Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax