Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Ticimax ve Alengirhane İşbirliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Alengirhane İşbirliği

 

Ticimax ve Alengirhane İşbirliği

Hemen Başvur

Alengirhane Kimdir? Alışılagelmiş fotoğraflara alışılmadık yakşalımlar getirmek üzere 2008 yılında kurulmuş bir proje stüdyosudur. Eğitim, danışmanlık ve prodüksiyon hizmeti ve fotoğraf sektöründe profesyonel olarak faaliyet göstermek isteyen amatörlere ve halihazırda sektörde olan profesyonellere yönelik eğitimlerde vermektedir. Şu ana kadar tamamı profesyonel fotoğrafçılara yönelik Türkiyenin farklı yerlerinde 35 eğitim - seminer vererek, fotoğraf teknolojileri ile ilgili sunumlar yapmışladır.


Neler Yapıyorlar?

Danışmanlık: Ticimax-Alengirhane işbirliği doğrultusunda e- ticarete yeni girecek firmalara verdikleri danışmanlık hizmeti ile firmaların kısa- orta ve uzun vadede fotoğraf ile ilgili nasıl bir strateji izlemeleri gerektiğine yön veriyorlar. Böylece firmaların yanlış yatırımlar ve çalışmalarla zarar görmesinin önüne geçmelerine yardımcı olmaktalar.

Ürün Çekimi: Ticimax-Alengirhane işbirliği doğrultusunda e- ticarete yeni girecek firmaların gerek e-ticaret fotoğrafları, gerek sosyal medya fotoğrafları gerekse de web sitesi fotoğraflarının çekimi için 360 derece hizmet vermektedir.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Adres : Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2020 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
e-ticaret