Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve AnalyticaHouse İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve AnalyticaHouse İş Birliği

 

Ticimax ve AnalyticaHouse İş Birliği

Hemen Başvur

Hakkında

2017 yılında faaliyetlerine başlayan AnalyticaHouse, kurulduğu günden bu yana dijital pazarlamayı bugünkü geleneksel anlayışından ayrıştırmak, kullanıcı davranışlarını ölçmek ve öngörmek adına çalışmalar yapmaktadır. Partner ve müşterilerine dijitalleşme yolunda geleceğe yönelik çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir. Global partnerlerinden olan Google, Facebook ve AliExpress’e ek olarak 2 yılı aşkın süredir Ticimax ile çözüm ortaklığı yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir.

AnalyticaHouse farklı sektörlerden markalara bütünsel bir yaklaşım ile 360 derece danışmanlık ve dijital operasyon hizmeti sunmaktadır. Şu an için İstanbul ve İzmir'de ofisleri bulunan AnalyticaHouse'un tüm Türkiye'ye ve dünyanın 10'dan fazla ülkesine yayılmış operasyonları bulunmaktadır.


Verilen Hizmetler

●  E-ticaret Danışmanlığı

○ Ticimax E-Ticaret Sitesi Kurulumu ve Yönetimi

○ Kullanıcı Deneyimi (UX/UI Geliştirmeleri)

○ Ürün Yönetimi

●  İhracat ve Uluslararası Büyüme Danışmanlığı

●  Performans Pazarlama

●  Yazılım Çözümleri

●  Web Analitiği & Veri Bilimi

●  Medya Planlama & Satın Alma

●  SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

●  Pazarlama İletişimİ & Sosyal Medya Danışmanlığı


Neden AnalyticaHouse?

AnalyticaHouse, veriye dayalı pazarlama çözümleri getirir ve geleceğe yönelik stratejiler geliştirir.

Dijital pazarlama sürecini her markaya özel performans göstergeleriyle bir uçtan diğer uca ele alır; doğru zamanda, doğru kararı vermek için sadece güvenilir verileri baz alır.

Yeni stratejiler geliştirirken davranış bilimlerini veri bilimi ile harmanlayarak çıktılar elde etmeye özen gösterir.

Markaların ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş yazılım tasarıları yapar, bu sayede insan hatalarını minimize eder.

Müşteri iletişimini yakından takip eder, panel ve araçlar üzerindeki bütün süreç takibini düzenli olarak yapar.

AnalyticaHouse, e-ticaret ve e-ihracat alanındaki danışmanlık faaliyetlerini ve operasyonlarını çeşitli eğitimler ve yazılım çözümleri ile destekleyerek her gün daha iyisini başarmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax