Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Asset GLI İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Asset GLI İş Birliği

Ticimax ve Asset GLI İş Birliği

Hemen Başvur

Asset GLI Hakkında

Asset Global Logistic Integration, lojistiğin her alanında faaliyet gösteren bir “global lojistik çözümleri uzmanlık’’ markasıdır. Merkezi İstanbul’da bulunan, Mersin, Bursa, İskenderun ve Gaziantep’te Bölge Müdürlükleri olan Asset, Türkiye’nin tüm ana gümrük ve limanlarında mükemmeliyetçi hizmetler sunmaktadır.

Asset, global lojistik entegrasyonu hizmetleriyle müşterilerinin gücüne yeni değerler katmak amacıyla 2003 yılında kurulmuştur. Gümrük müşavirliği hizmetleri, uluslararası taşımacılık çözümleri, danışmanlık servisleri ve yenilikçi teknolojilerle donatılmış çözümleriyle; ulusal ve uluslararası iş ortaklarının sürdürülebilir başarısını geliştirmeye odaklanmıştır.

Türkiye’nin ve dünyanın saygın holdingleri, küresel ölçekli hazır giyim, perakende, otomotiv ve ilaç markaları, önemli basın yayın kuruluşları ile Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı arasında yer alan birçok firmanın tercih ettiği Asset, global lojistik entegrasyonu yetkinliğini kalıcı değerlere dönüştürmektedir.

Asset, yıldan yıla hem marka değerini hem de operasyon verimliliğini arttırarak büyümesini sürdürmektedir. 450’ye yaklaşan çalışanıyla lojistik sektöründe önemli bir istihdam değeri oluşturmaktadır.

Daha verimli ve daha entegre bir marka portföy yönetimi modelini benimseyen Asset, 2021 yılında Asset Global Logistic Integration vizyonunu hayata geçirmiştir.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax