Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Bovo İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Bovo İş Birliği

 

Ticimax ve Bovo İş Birliği

Hemen Başvur

BOVO HAKKINDA

Bovo, 2020 Yılında kurulmuş olup, öncelikli hedefi, ülkemizde yapılan e-ticaretin daha iyi deneyimlenmesini sağlamaktır.

Hem müşterisine hem de kullanıcısına daha iyi bir e-ticaret deneyimi sunmayı amaçlayan Bovo, bu hedef doğrultusunda en yeni teknolojiler kullanarak, gelişen e-ticaret ekosistemine layık bir partner olup, ülkemiz e-ticaret lojistiğine yön verme hedefindedir.

E-ticaret ve lojistikte deneyim edinmiş kadrosu ile yeni nesil kargo deneyimi sunuyor. Hizmetlerini son teknoloji ile harmanlayıp 81 ilde, çağın ilerisinde e-ticaret lojistiği sağlıyor.

DEĞER ÖNERİLERİ

Non Stop Delivery mottosu ile çıktıkları yolda müşterilerine aşağıda bulunan konular üzerinde değer önerisi sunuyor.

Teknolojik Yenilikler: Her gün gelişen teknolojilerini lojistik sektörünü̈ ileri seviyeye taşımak için kullanıyorlar.

Kapsamlı Müşteri Hizmeti: Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel hizmetler geliştiriyorlar.

Kolay Entegrasyon: İstenildiği zaman istenildiği yerden hizmet almayı kolaylaştıran entegrasyon altyapısını geliştirdiler.

Yenilikçi Çözümler: Her zaman yüksek kalite ve eşsiz deneyim yaşatmak için müşterilerine özel çözümler geliştirmektedirler.

Deneyim ve Kalite: Sektörde edindiği deneyimleri en iyi hizmet kalitesi ile birleştirmişlerdir.

HİZMETLER

1. Bovo Hız ve Performans

E-ticarette müşteri memnuniyeti sağlayan maddelerden biri şüphesiz ki hızlı teslimattır. Müşterilerinin verdiği siparişleri en kısa sürede onlara ulaşım sağlanması, her şirket için eşsiz değer önerileri içinde yer almaktadır.

Bovo, aldığı her siparişi en yüksek teslimat performansı ile müşterilerine teslim etmektedir. Özel kargo takip ekranları sayesinde, gönderinin ve kuryenin tüm süreçlerini kullanıcıları ile paylaşıyor, teslimat sürecini hem daha kolay hem de daha keyifli hale getiriyor.

2. Bovo Teknoloji

Bugün var olan şirketlerin %90'ı yarın olmayabilir. Bunun en büyük sebeplerinden biri teknolojik değişim. Değişen tüketici davranışları, bir kültür değişimi yaşanıyor, bu kültür değişiminin öncüsü olmak için BOVO, çıktığı bu yolda, teknolojiyi en büyük gücü̈ olarak görmektedir. Bu kültür değişimine hızlı ayak uyduran yapıların ayakta kalacağını bildikleri için tüm teknolojilerini inhouse geliştiriyor ve teknolojik bağımlılık yaşamıyorlar. Paydaşlarının ve müşterilerinin teknolojik isteklerine her zaman hızlıca cevap verebiliyor ve her geçen gün daha da güçleniyorlar.

3. Bovo İade Kargo Yönetimi

Geleneksel ticarette %9 olan iade oranları, e-ticarette %30’larda olduğu bir donemde müşterilere hızlı ve kaliteli iade hizmeti sunan markalar tüketiciler tarafında daha çok tercih edilmektedir.

Bovo da geliştirdiği Bovo Return sistemi ile müşterilerin kapısından iadeleri alıyor ve en kısa zamanda depolara ulaştırmaktadır.

4. Bovo Müşteri Deneyimi

Bovo için hizmet kalitesi her şeyden önce geliyor. Biliyoruz ki müşteriler son kullanıcısı olan alıcı kesimle olan ilişkisini daima yüksek tutmak istiyor. Bu kapsamda Bovo Müşteri deneyimi, çok kanallı hizmeti ile whatsapp, chat bot, email, çağrı ve tüm sosyal medya mecralarından destek vermektedir. Bunu sunarken müşterilerine beş ana başlıkta değer sunuyor.

Bunlar:
Güven, çalışanlarının vermiş olduğu hizmet ve sahip oldukları bilgi. Empati, müşterilerine sunduğu bireysel ve özenli hizmet.
Güvenilirlik, verdiği hizmetin güvenilir ve doğru olması.
Ulaşılabilirlik, müşterilerine yardım etmek ve beklentilerine yanıt vermek.
Ek Hizmetler, hizmet kapsamında ihtiyaca dayalı özel destekler sunmaktadır.

5. Bovo Çok Kanallı İletişim

Bovo çok kanallı iletişim sistemini kullanmaktadır. Tüm dağıtım kanallarının kesintisiz bir şekilde işlemesini sağlayarak ürünün çıkış noktasından, varış noktasının sonuna kadar geçen süreçte kusursuz bir kargo deneyimi sunmaktadır. Artık depo stoğu yanında mağaza stoğunu yönetmek gelişen e-ticaretini düşürmekte ve mağaza cirosuna katkı sağlamaktadır.

6. Bovo Tahsilatlı

81 İl geneline kapıda ödeme hizmeti bulunmaktadır. Mal bedelini, müşterilerin belirlediği banka hesaplarına düzenli şekilde yatırıyor, panel üzerinden takibinin yapılabilmesi yanı sıra bilgilendirme mailleri ile de sürecin takip edilmesine olanak sağlamaktadır.

BOVO'NUN AVANTAJLARI

● Bulut yapıları sayesinde her yerden erişilebilir, teslimat hizmetleri sunabildikleri gibi, daha hızlı teslimatlar yapabiliyorlar.

● Teslimatın her aşamasını canlı olarak izleyebilir, teslimatın süreçlerine doğrudan dahil olunabilecek bir alt yapı kullanmaktadırlar.

● Rota optimizasyonu sayesinde, en doğru zamanda en doğru yoldan gönderi teslim edebilmekteler. Bu sayede daha az zaman ve yakıt tüketiyorlar.

● Bovo’ ya ister mail ile, ister WhatsApp mesajı ile ister bir Telefon ile ulaşmak mümkündür. Tüm kanallardan teslimat sorunlarınızın çözümü için en kısa zamanda çözüm üretmektedirler.

● Müşterilerine sunmak istediğini tüm teslimat ve teslimat sonrası hizmetlerde sizlere özel çözümler sunabilmektedirler.

● Kapıda ödeme hizmeti ile 81 il genelinde mal bedellerini tahsil ederek müşteri hesabına para akışını düzenli şekilde aktarmaktadırlar.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax