Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Digital Exchange İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Digital Exchange İş Birliği

 

Ticimax ve Digital Exchange İş Birliği

Hemen Başvur


Digital Exchange Hakkında Digital Exchange, 2018 yılında “Dijital Fabrika” yaklaşımını benimseyerek Türkiye merkezli olarak kurulan ve kısa sürede Londra, Moskova, Dubai ve Kıbrıs ofislerini de hizmete açarak yerel ve global markalara 360° hizmet vermeye devam eden bir dijital pazarlama ve teknoloji ajansıdır. Her biri kendi uzmanlık alanında 100+ personeliyle 1000+ marka ve iş ortağına hizmet veren Digital Exchange, dijital dünyada yeteneklerini geliştirmek için kaliteye, yeniliğe ve hıza odaklanmakta ve müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır.


Hizmetler

● E-Ticaret ve E-ihracat Danışmanlığı-Yönetimi

● Online satış ve pazarlama (Facebook – Amazon - e-BAY – TikTok – Instagram)

● Performans Pazarlama ve Raporlama (Arama, Youtube, Alışveriş, Görüntülü Reklam, Uygulama ve Retargeting)

● Programmatic Pazarlama

● SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

● Content Marketing (Web Sitesi, Kategori, Ürün, Reklam,Blog İçeriği ve 40+ Dilde Çeviri)

● Kampanya İçerik Üretimi- Yönetimi ve Raporlama

● Yazılım Çözümlerin ( Web Sitesi Yazılım Danışmanlığı, UI ve UX)

● Medya Planlama & Satın Alma

● Sosyal Medya Danışmanlığı ve Reklam Yönetimi

● Veriye Dayalı Influencer Marketing

● Affiliate Marketing


Markalar

Profesyonel SEO Ajansı ve SEO DanışmanlığıTürkiye'nin en yenilikçi SEO ajansı olarak, arama motoru görünürlüğünüzü ve organik trafiğinizi artıracak stratejiler geliştiriyor ve markanız için en profesyonel SEO hizmetini sağlıyoruz.

İçerik Pazarlama AjansıDijital dünyada markaların öne çıkmasına öncülük eden bir içerik pazarlama ajansı olarak, uzmanlık ve yaratıcılığı birleştirerek, markaların dijital varlığını artırmak için stratejik içerikler üretiyoruz. Arama motoru odaklı içeriklerle, markaların görünürlüğünü yükseltiyoruz.

126 Ülkede Veriye Dayalı Influencer Pazarlama AjansıVeriye dayalı Influencer Pazarlama çalışmalarımızla marka bilinirliğinizi artırırken ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz bölgelerde tanıtmanızı sağlıyor, bu süreci profesyonel olarak yürütmenize yardımcı oluyoruz.

Video Pazarlama ve Sosyal Medya AjansıGlobal trendleri sürekli takip ediyor, markanızın dijital dünyada en doğru şekilde ön plana çıkması için ürettiğimiz video ve sosyal medya içerikleri ile fark yaratıyoruz! YouTube, Instagram, TikTok, Pinterest, VK gibi platformlara özel sunduğunuz içerikler ile ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarıyor ve satışlarınızın artmasına katkıda bulunuyoruz.

Pazarlama Stratejinizde Verilerden Yararlanın!Pazarlama stratejinizi geliştirmek ve markanızı büyütmek için verilerden yararlanın! Accumulate’in sunduğu raporlama, eğitim, danışmanlık ve dijital varlık analizi çözümleri markanızın potansiyelini en üst seviyeye çıkarın ve mevcut pazarda rekabet avantajı yakalayın.

E-ihracatta Yalnız Değilsiniz!Türkiye’nin yurt dışına satış akışını sağlamak ve e-ihracat yapan firmaları dijital kanallar üzerinden doğru müşterilere ulaştırmak için sunduğumuz teknolojik ürünlerle firmanızı çok yönlü değerlendiriyoruz. Yurt dışı satışlarınızı büyütmek ve geliştirmek için dijital pazarlama süreçlerinde tüm ihtiyaçlarınıza etkin çözümler sunuyoruz.

Teknoloji ve Ürün Pazarlama EviDijital dünyada yeteneklerinizi geliştirmek için kaliteye, yeniliğe ve hıza odaklanıyoruz. Markalarımız, ajanslarımız ve iş ortaklarımız ile yürüttüğümüz projelerde sürekli olarak başarının deneyimini yaşatmakla birlikte ürün ve teknoloji hizmeti vermenin yanı sıra sizinle beraber büyümeyi hedefliyoruz.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax