Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Digital Exchange İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Digital Exchange İş Birliği

 

Ticimax ve Digital Exchange İş Birliği

Hemen Başvur


Digital Exchange Hakkında Dijital fabrika yaklaşımını benimsemiş, markalara, müşterilere ve iş ortaklarına küresel anlamda 360° hizmet veren bir dijital pazarlama ve teknoloji ajansıdır.


Digital Exchange’de 20’den fazla iş kaleminde hizmet vermektedir. 6’sını dikeyde markalaştırmıştır. Her biri alanında profesyonel kadrolardan oluşan bu dijital çatı altında; 2gether Social (Veriye Odaklı Influencer ve İçerik Dağıtım Network), Medialogy (SaaS ve Butik İçerik Fabrikası), Rawy (Video Üretim Platformu), İhracat.in (Küresel Pazarlama), Accumulate (Omnichannel Pazarlama), Uniquesales (Teknoloji Satış ve Pazarlama) ile hizmetler sunmaktadır.


Digital Exchange oluşan dijital dünyada yeteneklerini geliştirmek için kaliteye, yeniliğe ve hıza odaklanmaktadır. Bu yetenekleri oluşturup gerçekleştirirken birden fazla dikeyde çarpıcı, ödüllü hizmetler ve tasarımlar yaratmak en büyük mottolarıdır.


Markalar ve Dijital Çözümler;


2Gether Social | Medialogy | Rawy | Accumulate | İhracat.in


● Influencer Marketing

● Affiliate Marketing

● Hedef Kitle Analizi

● Veriye Dayalı Influencer Marketing

● Performans Pazarlama ve Raporlama

● Programmatic Pazarlama

● İçerik oluşturma ve yönetimi

● Etnik Pazarlama

● Native Reklam

● Contra Marketing

● Marka Entegrasyonu

● Mobil Uygulama oluşturma ve entegrasyon

● Online – Offline Medya Planlama ve Strateji

● Kampanya İçerik Üretimi- Yönetimi ve Raporlama

● Hızlı ve Kaliteli Video İçerik Üretimi

● Online satış ve pazarlama (Facebook – Amazon - e-BAY – TikTok – Instagram)

● Sanal Gerçeklik ile Ürün Tanıtımı (AR/VR)

● Ürün ve Kategori Açıklaması

● Landing Page oluşturulması ve hazırlanması

● Sosyal Medya – Blog ve Web Sitesi içerik hazırlanması

● Yapay Zekâ içerik üretimi ve denetimi


Digital Exchange e-İhracat ve e-Ticaret alanında markalara hızlı ve güçlü çözümler sunmaktadır.


● Dijital Pazar Analizi (Ülke, şehir ve Lokasyon)

● Ürün Ağı Oluşturma

● Hedefli Pazarlama

● E-mail Pazarlama ve Otomasyon

● Ürün ve Kategori Analizi

● İnfografik İçerik Üretimi

● Farklı Dillerde İçerik Üretimi

● Yapay Zekâ Araçları ve Platformları ile Kitleleri Tanımlama

● Teknolojik Gelişim ve Güncelleme Optimizasyonu

● Dijital Pazarlama Otomasyonu

● Global Pazaryeri Yönetimi


2gether Social Neler Yapıyor?Tamamen kendi teknolojileri olan "2GetherSocial" Tool 126 ülkede (Veriye dayalı raporlama) ve Influencer hizmeti sağlamaktadır. Micro, macro ve hem de nano influencer hizmeti vererek, aynı zamanda da kendi teknolojileri ile veriye dayalı raporlama (influencer kampanyası nasıl sonuçlandı, influencer seçimi doğru yapıldı mı? influencer'ın takipçisi organik mi? Çok çeşitli kırımlarla alınabilecek Tool’lar vs.) ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.


Medialogy Neler Yapıyor?İçerik üretim Fabrikası 100’den fazla her biri alanında profesyonel freelance ve kadrolu yazar içerik üretim hizmeti sağlamaktadır. A’dan Z'ye tüm kategorilerde en önemlisi hepsi SEO uyumlu content üretmektedir. Dünyada kabul görmüş tüm diller ve etnik kökenli dillerde içeriklerini yazdırabilmektedir. Ayrıca oluşturacağınız kurumsal, marketplace, landing page, app içeriği, podcast, E-Ticaret veya E-İhracat siteleri blog yazıları, ürün açıklamaları ve kategori içeriklerini de en hızlı şekilde sizlere sağlamaktadır.


Rawy Neler Yapıyor?‘’Video Making Platform’’ video reklamcılığında hızı, efektifliği ve performansı aynı anda bulabileceğiniz bir platform olan Rawy kendi içinde üç ana hizmet kanalına ayrılıyor. Rawy IO, sürükle bırak yöntemi ile statik görselleri platform içine attığınızda, dakikalar sonra render alıp bir video haline getirebilmemizi sağlıyor. Rawy ECOM, İhracat ve e-ihracatın gelişmesiyle birlikte markaların yurt dışı ve Türkiye'deki e-ticaret açılımlarının çözüm merkezi haline geliyor. RAWY CAMP, Programatik DSP’ler ile entegre olarak Rawy'de hazırlanan videoları saniyenin onda biri kadar hızında mecralarda yayınlanmasını sağlayacağınız entegre sistemi kurmaya çalışmaktadır.


İhracat.in Neler Yapıyor?Güçlü teknoloji partnerleri ile alanında uzman bir ekiple çalışan ihracat.in, çok sayıda başarılı projeye imza atmış bir oluşumdur. E-Ticaret ve e-İhracat yapan işletmelere sürecin her aşamasında destek olan sistemli ve kapsayıcı bir yaklaşımla çalışır. Konunun analiz, ölçümleme, veri madenciliği gibi bilimsel tarafında da web sitesi kurma, e-Dönüşüm sağlama, yazılım tarafında da içerik üretimi ve tasarlama, sanatsal tarafında da en iyilerle en iyi hizmeti sunmaya odaklanır. Ölçümlerle süreci sürekli olarak raporlar ve net bir tablo üzerinden ilerlemenizi destekler.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax