Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Dpe Dijital İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Dpe Dijital İş Birliği

Ticimax ve Dpe Dijital İş Birliği

Hemen Başvur

Dpe Dijital Hakkında

2018 yılında kurulan DPE dijital, dijital pazarlama alanında yılların birikimi ve dinamik bir ekip ile hareket etmektedir. Markalarla exclusive bir iş birliği alayışını benimseyen DPE Dijital sektörden bir markayla anlaştığında, aynı sektörden bir başka markayı almayarak özel bir yaklaşım sergilemektedir. Müşterileriyle sadece bir iş ilişkisi değil, uzun soluklu bir iş ortaklığı kurmayı hedeflemektedir.

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde, markaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlama ve buna yönelik çözümler sunmaktadır. Değişen dijital trendleri yakından takip ederek, stratejilerini sürekli güncelleyerek markaların rekabette öne çıkmasını sağlamaktadır.

Türkiye'nin ilk 100’ün de bulanan farklı sektörlerde saygın firmaları tarafından tercih edilmesideki en büyük etken veri odaklı performans değerlendirmesinde yatmaktadır. Atılan her adımı, analizler ve ölçümlerle desteklemektedir. Bu sayede kampanyaları optimize ederken, net sonuçlar elde edilmesine ve yatırımların karşılığının alınmasını sağlamaktadır.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax