Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve İda Dijital İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve İda Dijital İş Birliği

 

Ticimax ve İda Digital İş Birliği

Hemen Başvur

İda Digital Hakkında

2003 Yılından itibaren İsviçre, Almanya, Fransa, İtalya gibi ülkelerde E-Ticaret Süreçlerinin içinde bulunan İDA DİJİTAL kurucusu, 2012 Yılından İtibaren Trendyol, Dagi, Chakra, Onur Market, 1v1y gibi firmaların E-Ticaret Satış, Operasyon, Pazar yeri süreçlerini yönettikten sonra İDA DİJİTAL markası kuruldu. İDA DİJİTAL çalıştığı markaların tüm E-Ticaret satış ve operasyon süreçlerini uçtan uca yönetmelerini ve büyütmelerini sağlar.


Günümüzde dijitalleşmenin önemini sıklıkla konuşuyoruz fakat bu yenilenme sürecine girerken tüm detayları anında öğrenmek kolay değil. Özellikle işletme sahiplerinin dijitalleşerek elde edebileceği maliyetlerini azaltma, gider minimize etme, ulaşılabilirlik kazanma, marka bilinirliği arttırma gibi faydaları elde etmek için birçok strateji kurgulayıp operasyonunu üstlenmemiz gerekebiliyor. Bunu her koldan ve tek bir elden yönetebilmek ise bilmeyenler için zahmetli ve zaman alan bir süreç haline geliyor.


Bu sorunlara çözüm üretmeyi hedefleyen idadijital, bütünsel bir dijitalleşme yoluna girmek ve markasını büyütmek isteyenler için alanında uzman danışmanlarıyla 360 derece hizmet vererek markaları dijitale taşıyor! E-ticaret ve e-ihracat alanında Dagi, 1V1Y, Chakra, Trendyol, Onur Market gibi markalarla çalışmış, tecrübeli danışmanların en büyük misyonu sektörü yakından takip ederek markaları doğru yönlendirmek.


Verilen Hizmetler

E-Ticaret Site Kurulumu

E-Ticaret Danışmanlığı-Yönetimi

E-İhracat Danışmanlığı

Pazaryeri Yönetimi

ERP Entegrasyon Süreçleri Yönetimi

Yazılım-Entegrasyon Çözümleri

Arayüz Geliştirme

Dijital Pazarlama Yönetimi

Grafik Tasarım İşlemleri

Sosyal Medya Yönetimi

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax