Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Insider İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Insider İş Birliği

 

İlk entegre Growth Management Platform (Büyüme Yönetim Platformu) Insider ile tanışın.

 

Ticimax ve Insider İş Birliği

Hemen Başvur

Insider Hakkında

Site içi kişiselleştirme, segmentasyon, recommendation, web push ve predictive analytics hizmetleri sunan Insider, dünyanın ilk entegre çok kanallı dijital büyüme platformudur.

Bütün bu hizmetleri sunarken gerçek zamanlı öngörüsel segmentleri gelişmiş yapay zeka ve makine öğrenmesi teknolojilerini kullanır ve dijital pazarlama profesyonellerinin müşterilerine web, mobil web, mobil uygulamalar ve reklam kanallarında kişiselleştirilmiş marka deneyimleri sunmasına yardımcı olur.


Neden Insider?

Insider, dijital pazarlama uzmanlarının Kullanıcı Edinmeden (Acquisition), Kullanıcı Dönüştürmeye (Activation), Sadık Kullanıcı Kitlesi Yaratmaktan (Retention), Kar Getirisine (Revenue) kadar satış hunisinin her evresinde büyümeyi tek bir platform üzerinden yönetmesini sağlar.

Birleştirilmiş veri katmanı üzerine kurulmuş olan Büyüme Yönetim Platformu, karmaşık entegrasyonlara olan ihtiyacı ve IT takımı bağlılığını ortadan kaldırır; uygulanması ve kullanımı kolaydır.

24 ülkede ofisleri olan Insider; Singapore Airlines, UNIQLO, Hürriyet, Virgin, Nissan, Huawei, Samsung, L'Oreal, Media Markt, Garanti BBVA, AVIS, Newsweek, Etstur, Avon, ve CNN gibi çeşitli endüstrilerden birlikte çalıştığı 600 den fazla partnerden edindiği global vizyon ve deneyimler ile partnerlerini besler.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax