Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve KargoTürk İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve KargoTürk İş Birliği

 

Ticimax ve KargoTürk İş Birliği

Hemen Başvur


Ertesi Gün TeslimatHizmeti ile alışılmış kargoculuğun dışında randevu alarak teslimat hizmeti gerçekleştirmektedir.


Kapıda ÖdemeSeçeneğiyle hem nakit hemde kredi kartı ile teslimat aşamasında ödeme alabiliyorsunuz. Bu hizmetle satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Ticimax olarak, altyapımızı kullanan müşterilerimizin, kargo ve kurye gönderimlerinde hızlı teslimat çözümleri adına hizmet almaları içinKargoTurkile bir iş birliğine imza attık.


İş Birliği Kapsamı Nedir ve Kimler Faydalanabilir?

Ticimax - KargoTurk'un entegrasyon hizmetinden yararlanabilmeniz için KargoTurk'un sözleşmeli müşterisi olmanız gerekmektedir.

Fiyat Listesi

BAŞLANGIÇ DESİ BİTİŞ DESİ FİYAT
1 5 30,00 TL
6 10 35,00 TL
11 15 40,00 TL
16 20 47,00 TL
21 25 54,00 TL
26 30 67,00 TL
ARTAN DESİ 5,00 TL
*Fiyatlarımıza kdv, EPH(evrensel posta hizmet bedeli),poşet ve etiket bedeli dahil değildir.
*İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Mersin ve Kayseri bölgelerine hizmet verilmektedir.
*Fiyatlar 31.12.2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax