Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Lidio İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Lidio İş Birliği

 

Ticimax Müşterilerine Özel Lidio İle Tek Çekimde %0,88'den Başlayan Oranlar ve Artı Taksit Avantajları

Ticimax ve Lidio İş Birliği

Hemen Başvur

Lidio Kimdir? Lidio, 54 milyon kayıtlı karta ve aylık 16 milyondan fazla işlem adedine sahip, 1,8 milyondan fazla tüketicinin kart bilgisi girmeden Lidio Pass ile pürüzsüz alışveriş gerçekleştirdiği, Türkiye’nin en büyük ve en kapsayıcı ödeme platformudur. PCI DSS Level 1 Sertifikalı güvenli altyapısıyla Lidio, Türkiye’nin en iyi işletmelerine finansal teknoloji çözümleri sunuyor ve avantajlı koşullar ile işletmelerin finansal süreçlerini kolaylaştırıyor.

Lidio Sanal POS ile Gelirlerinizi Artırın İşletmenizin ihtiyacına özel ürünleri ile satış dönüşüm oranlarınızı %15'in üzerinde artırıyor. Herhangi bir kurulum, sabit bedel ya da işlem başı ücret ödemeden Lidio Sanal POS'a sahip olun, avantajlı koşullar ile aynı gün içerisinde online ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ödemeleri Özgürleştiriyoruz Lidio, tek bir Sanal POS’a bağlı kalma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor, ödemelerinizi özgürleştiriyor. Tek bir entegrasyon ile Lidio Sanal POS'larınıza ilave olarak diğer banka ve ödeme kuruluşu poslarınızı da kullanabilir, tahsilat süreçlerinizi tek merkezden yönetebilirsiniz. İşletmeniz için en avantajlı poslar üzerinden ödeme alırken satışlarınıza ait detaylı raporlara tek tıkla ulaşmanızı sağlıyor.

Milyonlarca Kullanıcıya Erişin Türkiye’nin en büyük kayıtlı kart havuzu olan Lidio Pass'e dahil olun, altyapısında bulunan milyonlarca kullanıcıya erişin ve müşterilerinize pürüzsüz bir alışveriş deneyimi yaşatın.

Uluslararası İş Birlikleri Türkiye'deki KOBİ'leri ihracat yaptıkları ülkelerdeki lokal ödeme araçları ve alternatif ödeme yöntemleri ile buluşturarak yeni pazarlara kolaylıkla girmelerine imkân sağlıyor.

B2B Tahsilatlarınızı Kolaylaştırın İşletmenize özel B2B çözümleri ile ana işletmelerin bayilerinden yapacağı online tahsilatları hızlandırarak işletmelerin nakit akışlarını rahatça yönetmelerini sağlıyor. Lidio'nun Bayi Tahsilat çözümü ERP programlarınıza kolay ve hızlı entegre olarak operasyonel yükünüzü azaltır.

Güvenli Altyapı Lidio, güvenli altyapısı ile işletmenizi sahtecilik işlemlerinden korur. Yapay zeka destekli Sahtecilik Önleme çözümleri ile risklerinizi minimize ediyor.

İhtiyaçlarınız İçin Hızlı Çözümler Lidio’da ödeme almanın sınırı yok! Kredi kartı limitlerinizin yetersiz kaldığı durumlarda ya da acil nakit ihtiyaçlarınızda Anında Kredi, Anında Havale ya da Parçalı Ödeme gibi katmadeğerli hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar Ticimax ve Lidio iş birliği ile World, Bonus, Axess, Cardfinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kart markaları ile tek çekimden 12 takside kadar satış gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Entegrasyon Dünya standartlarında API desteği ile ödeme sayfalarınızı dilediğiniz şekilde tasarlama imkanı sunuyor.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax