Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Mix Dijital İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Mix Dijital İş Birliği

 

Ticimax ve Mix Dijital İş Birliği

Hemen Başvur

Mix Dijital Hakkında

Sektöre girişini 2017 yılında yapan Mix Dijital, genel bir yaklaşımdan uzak durarak “kişiye özel çözümler” anlayışına odaklanmış ve her zaman uzun vadede başarıyı hedef alan stratejiler geliştirmektedir. Deneyimli ve sürekli büyümekte olan kadrosu ile Türkiye ve Avrupa da çeşitli sektörlerde müşterilerine E-Ticaret Çözümleri, Sosyal Medya Yönetimi, Prodüksiyon, Web Tasarımı, marka ve reklam stratejileri başta olmak üzere 360° hizmet sağlamaktadır.

Verilen Hizmetler

• E-Ticaret Site Kurulumu

• E-Ticaret Danışmanlığı-Yönetimi

• E-İhracat Danışmanlığı

• Pazaryeri Yönetimi

• Dijital Pazarlama Yönetimi

• Grafik Tasarım

• Sosyal Medya Yönetimi

• Fotoğraf & Video Prodüksiyonu

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax