Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Moka İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Moka İş Birliği

 

Ticimax ve Moka İş Birliği

Hemen Başvur

Avantajlı Komisyon Oranları Web sitenizden güvenli, hızlı ve pratik ödeme almanın yolu Moka’dan geçiyor! Ticimax ve Moka arasında yapılan iş birliği ve hayata geçirilen entegrasyon sayesinde müşterilerinize online ödeme kolaylığını sunmaya başlayın. Üstelik cazip komisyon oranlarıyla!


Web Üzerinden Güvenli Ödeme Alma 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşları Kanunu kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşudur. Moka ile tamamen dijital ortamda, dolandırıcılık ve hırsızlık tehdidinden uzak bir şekilde ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.


Ertesi Gün Tahsilat Tahsilat bekleme derdine son! MokaPos üzerinden yaptığınız tüm satışların ödemeleri, ertesi iş günü içerisinde hesabınıza yatıyor. Bu sayede nakit akışınızı hızlandırabilir, ticaretinizi kesintisiz bir şekilde sürdürebilir ve motivasyonunuzu her zaman yüksek tutabilirsiniz.


Link ile Ödeme Alma Moka’da ödeme almanın çok sayıda yolu var. Birlikte çalıştığınızda; müşterilerinize SMS, e-posta ve WhatsApp gibi kanallar üzerinden ileteceğiniz link ile onlardan kolayca ödeme alabilirsiniz. Böylece ödemeler tamamen temassız, hızlı ve pratik şekilde gerçekleşirken, nakit paranın taşıdığı virüs, bakteri ve salgın gibi risklerden de hem kendinizi hem de müşterilerinizi korumuş olursunuz.


Tüm Bankalarla Tek SözleşmeTicimax-Moka iş birliği sizi, 21 banka ile tek tek görüşüp sanal pos anlaşmaları yapmaktan kurtarıyor! Moka ailesine katıldığınızda MokaPos sayesinde tüm bankalarda tek sözleşme yapar ve onlarla tek yerden çalışma imkanını yakalarsınız. Böylece zamanınız ve enerjiniz size kalır, siz sadece işlerinize odaklanırsınız. Gerisi Moka’da!


Kart Saklama ve Tekrar Eden Ödeme Ödemelerinizde MokaPos’u tercih etmeniz halinde, müşterilerinizi her seferinde kart bilgisini sisteme girip ödeme yapma derdinden kurtarırsınız. Kart saklama ve tekrar eden ödeme özelliğimizle, müşterilerin kartlarını sisteminizde tutabilir, böylece ödeme dönemlerinde onlardan otomatik ödeme alabilirsiniz. Bu, hem size zaman ve efor kazancı sağlayacak hem de müşterilerinize önemli bir kolaylık sunacaktır.


Kredi Kartlarına Taksit İmkânı Moka ile müşterilerinize taksitli ödeme fırsatı sunabilirsiniz. Böylece farklı kampanyalar kurgulayarak satışlarınızı artırabilir ve müşterilerinizi çeşitli ödeme kolaylıkları ile buluşturabilirsiniz. Herkesin kazançlı çıktığı ödeme çözümleri Moka’da sizleri bekliyor!


7/24 Destek Hizmeti Aklınıza takılan sorular ve teknik destek gibi konularda her zaman ulaşabileceğiniz ve hızlı destek alabileceğiniz Moka ekibi hizmetinizde! Moka ile çalışmaya başladığınızda birkaç tık veya tuşlama ile kolayca destek ekiplerine ulaşabilirsiniz.


%100 Online Başvuru Moka’nın avantajlı dünyasına ilk adımı atmak son derece kolay! Hemen web sitemizdeki başvuru formunu doldurun, moka ekipleri en kısa sürede sizinle iletişime geçsin. Sadece 24 saat içinde sisteminiz hazır hale gelsin!  Hadi, acele edin!

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax