Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Param İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Param İş Birliği

 

Ticimax ve Param İş Birliği

Hemen Başvur

En Uygun Komisyonla Anında Sanal POS E-ticaret sitenizden güvenle ödeme almanın en kolay yolu ParamPOS ile tanışın. Ticimax ve Param entegrasyonu ile ihtiyacınız olan sanal POS çözümüne anında ulaşın. Bankalarla tek tek anlaşma yapmadan, Türkiye’nin en uygun komisyon oranı farkıyla sanal POS sahibi olun!


Tahsilatı Düşündürmeyen Sanal POS

Tek tek birçok farklı banka ile anlaşma yapmanıza gerek yok. ParamPOS ile tek sözleşmeyle hem güvenli hem de kolay bir şekilde online tahsilata başlayabilirsiniz. Parampos Son 1 yılda 3 milyon üzeri işlem sayısı ve %99.9 oranında başarılı işlem ile kesintisiz e-ticaret deneyimini yaşatıyor.


En Popüler E-ticaret Siteleri de Param’a Güvendi!Black Friday gibi önemli ve yoğun kampanya dönemlerinde de e-ticaret sitelerinin yanındalar. Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri ve pazar yeri platformları da sanal POS konusunda Parampos'a güveniyor. Dakikada 8500 işlem gibi yüksek işlem oranlarında bile müşterileriniz herhangi bir kesinti ile karşılaşmıyor!


Ertesi Gün Tahsilat

ParamPOS güvencesi ve Türkiye’nin en uygun komisyon oranı farkıyla ödemelerinizi ertesi iş günü içerisinde alabilir, nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.


Tek POS ile Tüm Bankalar

21 banka ile entegre çalışan ParamPOS sayesinde tüm kredi kartlarından taksitli ödeme alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı; Visa, Mastercard ve Troy logolu kartlarla tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.


Sizi ve Müşterilerinizi Korur

Param; 3D Secure, GO, PCI DSS sertifikalı sistemler ile güvenli ödeme imkanı sunuyor ve uzman ekibi ile 7/24 dolandırıcılıktan koruyor.


Param’da Ek Ücret Yok

Size özel sunulan Türkiye’nin en düşük komisyon oranı dışında hiçbir ek ücretle karşılaşmadan tahsilata başlayın. Yıllık POS ücreti, ciro taahüdü, ek POS ücreti, verimsizlik ücreti, işlem ücreti, kurulum ücreti yok.


Size Özel Kişiselleştirilmiş Arayüz

Size özel hazırlanmış ödeme sayfası ile tüm online ödemelerinizi kendi markanız altında kolayca alın.


Risksiz Ödeme Alın

ParamPOS fraud, chargeback ve güvenlik sorunlarını ortadan kaldırıyor. 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri destek ekibiyle, ihtiyacınızda anında destek oluyor.


ParamPOS'a Güvenebilir Miyim?

Evet, güvenebilirsiniz. Param, 6493 sayılı kanun ile düzenlenen şartlar ve denetimler sonrasında BDDK'dan faaliyet izni almış TURK Elektronik Para A.Ş.'nin markasıdır. Bunun yanında TURK Elektronik Para A.Ş. Mastercard, Visa, Troy ve Discover lisansı ile PCI-DSS sertifikasyonuna sahip, Bankalararası Kart Merkezi'nin de üyesi olan ilk elektronik para kuruluşudur. Ayrıca; BDDK’dan 15.02.2018 tarihinde elektronik para kuruluşu lisansı ve 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu kapsamında lisans alan ilk kuruluştur.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax