Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Paratika İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Paratika İş Birliği

 

Ticimax ve Paratika İş Birliği

Hemen Başvur

Ticimax ve Paratika İş Birliği Türkiye’nin ilk Sanal POS’unu yaratan ve uluslararası 25 banka ve 45’000’den fazla üye işyeri ile en geniş e-ödeme altyapısını yöneten Payten’in BDDK ve Merkez Bankası lisanslı Paratika Sanal POS’u ve Ticimax entegrasyonu sayesinde siz de e-ticaret liderleri arasında yerinizi alın.


Paratika Hakkında Paratika, Avrupa’nın en büyük yazılım şirketlerinden Asseco Group bünyesinde, 20 yılı aşkın yerel tecrübesiyle e-ödeme çözümleri sunan AR-GE firması Payten tarafından geliştirilmiş Merkez Bankası lisanslı bir Sanal Pos ürünüdür. Tek entegrasyon ile tüm bankalardan ödeme alma, 9 kart ailesi ağından taksitli ödeme alma, Tek Tıkla Ödeme, Tekrarlayan ödeme, Linkle ödeme, Fraud (sahtekarlık) kontrolü, Tek kanaldan mutabakat, Bayi tahsilatları, Pazaryeri Çözümü, Döviz ile ödeme almayı içeren paket halinde çözüm sunmaktadır. Üye iş yerleri, %97 oranında işlem onayı veren Paratika Sanal Pos sayesinde yüksek satış hacimine ulaşma fırsatı yakalar.


Online Başvuru ile Hemen Ödeme Almaya Başlayın En yüksek başarılı işlem oranına sahip Paratika Sanal POS sayesinde hızlı online başvurunuza istinaden tek bir üye işyeri sözleşmesi ve tek bir entegrasyonla bir günde ödeme almaya başlayabilirsiniz. PCI-DSS ve 3D Secure uyumlu Paratika sayesinde tek entegrasyon ile bütün kredi kartlarından güvenli bir şekilde ödeme alma kolaylığına sahip olursunuz.


%0,69 dan Başlayan Komisyon Oranı Ticimax müşterileri için %0,69 dan başlayan komisyon oranı ve tek bir entegrasyon ile tüm kredi kartlarından ödeme alabilir, 9 kart programı ile taksitli işlem yapabilirsiniz.


Tek Entegrasyon ile 9 Kart Programı ve Taksitli Ödeme Alma Axess, Bonus, Cardfinans, Advantage, Maximum, Paraf, World, Bankkart Combo ve Kuveyt Türk Sağlam Kart Sanal POS’larına Paratika ile çalışarak hızlıca sahip olabilirsiniz.


Tek Tıkla Ödeme Kolaylığı Paratika’da Tek tıkla ödeme kolaylığı sayesinde müşterilerinizin kart bilgileri güvenli bir ortamda tutulur. Bu sayede müşterilerinizin her alışverişte kart bilgilerini girmelerine gerek kalmaksızın, onlara tek tıkla kolay ve güvenli alışveriş fırsatı sunabilir, pürüzsüz ödeme tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ve sadakatini en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.


Linkle Ödeme Alma- ParatikLink Websiteniz ya da herhangi bir başka platformunuz olmasa bile linkle ödeme alabilirsiniz. ParatikLink tek bir panelden oluşturacağınız linki müşterileriniz ile paylaşmanızı sağlar. Böylelikle, PCI-DSS güvenliğinde açılan ödeme sayfasından ödemelerinizi kolayca alırsınız. ParatikLink ile 9 kart programı kapsamında (Axess, Bonus, Cardfinans, Advantage, Maximum, Paraf, World, Bankkart Combo ve Kuveyt Türk Sağlam Kart) müşterilerinize taksit imkanı sunabilirsiniz.


Global Yapay Zeka Anti-Fraud Sistemi Siz işinize odaklanırken gerekli güvenlik kontrolleri Paratika tarafından anlık sağlanır. Tüm şüpheli işlemler, yapay zeka sayesinde anlık yakalanır, uzman sahtekarlık (fraud) ekibi tarafından 7/24 incelenir ve ters ibraz (chargeback) riski en aza indirilir. Riskli görülen işlemlere zamanında müdahale edilerek oluşabilecek muhtemel zararlar önlenir. Paratika’nın global anti-fraud ürünü sayesinde sadece Türkiye’den değil dünya çapındaki kara listelerden de anlık kontrol sağlanır.


Paratika ile Sınırları Ortadan Kaldırın, Dövizle Ödeme Alın Kolay entegrasyon fırsatıyla dövizle tahsilat yaparak markanızı dünyaya açabilirsiniz.


Paratika PAZARYERİ Çözümü Paratika Pazaryeri Çözümü ile satıcılarınızla ödeme işlemlerinizi kolayca yönetin.


7/24 Teknik Destek Paratika’da Paratika’nın alanında uzman operasyonel ve teknik ekibiyle dilediğiniz anda sorunlarınıza hızlı çözüm bulabilirsiniz.


Bayi Tahsilatları, B2B Online Ödeme Çözümü Bayi tahsilatlarını kolay ve hızlı şekilde Paratika ile gerçekleştirebilirsiniz. B2B online ödeme çözümü, ana firmanın bayilerden tahsilat yapmasını, bayilerin kolaylıkla ana firmaya ödeme yapmasını ve bayilerin son kullanıcılardan online ödeme almasını sağlayan kapsamlı bir çözümdür.


Türkiye’nin lider bankaları online ödemelerini alırken Paratika teknolojisine güveniyor. İşletme sahipleri olarak siz de Paratika çözümlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax