Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Ticimax ve Paytrek İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Paytrek İş Birliği

Ticimax'ın Paytrek ödeme entegrasyonu sayesinde ödemelerinizi Güvenli, Kolay ve Hızlı bir şekilde tahsilatını sağlayabilirsiniz. Tek bir entegrasyonla tüm Kredi kartlarından, Debit (Bankamatik) kartlarından, ön ödemeli ve Sanal kartlar üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Ticimax ve Paytrek İş Birliği

Hemen Başvur

Paytrek Hakkında 2015 yılında Metglobal firmasının bir iştiraki ve %100 Türk sermayesi ile kurulan Paytrek; Sanal POS ve Gateway altyapıları ile üye işyerlerinin sanal ortamdaki alışverişlerinde ödeme çözümleri ve yenilikçi hizmet sunmayı kendine ilke edinen bir finansal teknoloji şirketidir. Paytrek; PCI-DSS Level 1 güvenlik sertifikasına ve 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları hakkındaki kanun doğrultusunda Nisan 2016 yılında BDDK tarafından yetkilendirilmiş ödeme kuruluşudur.


Paytrek'in Hizmetleri


Sanal POS

Paytrek ile yapacağınız tek bir sözleşme ile Finansal tüm süreçlerin Paytrek takip etsin siz satışlarınızın keyfini çıkarın. Üstelik ek bir ücret ödemeden, ertesi gün ödeme seçeneği ve Ticimax müşterilerine özel Tek çekimde %2.09 komisyon oranıyla.


Fraud Koruma

Üye işyeri işlemleri, PCI-DSS (Payment Card Industry - Data Security Standard) level 1 sertifikalı altyapı, uzmanlaşmış fraud ekibi tarafından geliştirilen 250'den fazla yazılımsal filtre ve 7 / 24 ekiplerin online kontrolleri doğrultusunda muhtemel sahtecilik teşebbüslerinin ve olası finansal zararların önüne geçiliyor.


Paytrek Gateway

Kendi POS anlaşmalarınız ile müşterilerinizden ödeme alabilirken aynı zamanda tek bir yönetim paneli üzerinden tüm işlemlerinizi takip edebilir, Fraud koruma sistemi ile ödemelerinizin güvenliğini sağlar, raporlama servisi ile banka mutabakatlarını kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.


Katma Değerli Servisler

Raporlama Servisi

Link ile Ödeme

Ürün için link ( Sosyal Medya kullanıcılarına özel )

Tekrarlı Ödeme

Tek Tıkla Ödeme

Kart Saklama

Faydaları ve Avantajları

8 farklı kredi kartından taksitli veya tek çekim ödeme alabilirsiniz. (World, Bonus, Maximum, Axess, CardFinans, Advantage, Paraf ve Combo )

Entegrasyon ve Üyelik ücreti ödemezsiniz.

Haftalık ve her gün ödeme alma avantajları ile nakit akışınızı dengeleyebilirsiniz.

Tek bir yönetim paneli üzerinden günlük, aylık ve saatlik tüm raporlarınıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Mutabakat servisi sayesinde ödemelerin detaylarını görebilir ve ödemelerin hangi gün hesabınıza geçeceğini takip edebilirsiniz.

250'den fazla yazılım filtresi ve konusunda uzman Fraud ekibi sayesinde ödemeleriniz güvenlik altına alınır.

İptal ve iade işlemleriniz için Paytrek yönetim paneline girmeden kullandığınız altyapı üzerinden yapabilirsiniz.

Kart saklama ve tekrarlı ödeme gibi sistemlerimizi kullanarak müşterilerinizden hızlı ve düzenli ödemeler alabilirsiniz.


Hızlı Başvuru Paytrek'in avantajlarla dolu dünyasına tanışmak için "Hemen Başvur" butonuna tıklamanız yeterlidir. Konusunda uzman Paytrek ekibi hızlı bir şekilde sizinle irtibata geçecek ve kısa bir süre içerisinde Paytrek dünyasına katılmış olacaksınız.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimize sağladığınız kişisel verilerin, Aydınlatma Metnimizde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu tacir ilişkisi kapsamında rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Hemen Demoyu İnceleyin” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax