Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve Segmentify İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve Segmentify İş Birliği

 

Ticimax ve Segmentify İş Birliği

Hemen Başvur

SEGMENTIFY Nedir?

Segmentify, her ziyaretçiye benzersiz bir alışveriş deneyimi sunulmasını sağlayarak dönüşüm oranlarını optimize etmeye yardımcı olan bir e-ticaret kişiselleştirme platformudur. İstanbul, Londra ve Berlin ofisleriyle 15'den fazla ülkede 200'den fazla müşterisi bulunan Segmentify, e-ticaret sitelerine makine öğrenmesi yaparak farklı modüllerle kişiselleştirme imkanı sunuyor.


SEGMENTIFY Neler Yapar?

Sayfa dönüşüm oranlarını arttırır,

Online platformlarda gelir artışı sağlar,

E-ticaret ziyaretçilerinin sayfada gezinme süresini artırır,

E-ticaret sitesi müşterilerinin markaya olan sadakatini artırır,

Doğru ürün önerileriyle yeni ziyaretçileri müşteriye dönüştürür,

Mevcut müşterilerde cross-sell yapar,

Kişi davranışlarına özel kampanyalar göstererek dönüşüme ve ciroya katkıda bulunur.


SEGMENTIFY

E-ticaretin temelini oluşturan 6 farklı sayfa tipinde (Anasayfa, Kategori ,Ürün Detay, Arama, 404, Sepet) ve custom sayfalarda 20'den fazla algoritma ve çeşitli filtreleme seçenekleriyle sitenize özel ürün önerisi widgetları yapar. Ürün önerisi ile %10 ciroya katkıda bulunur.

Sitede kullanıcılarınızın davranışlarını baz alarak makine öğrenmesi ile geliştirdiği algoritmalara göre hedefleme yaparak senaryolu push bildirimleri gönderir. Push bildirimleri ile duyurularınızı ziyaretçilerinize ulaştırmanızı sağlar.

E-ticarette en çok ihtiyaç duyulan Sepet Hatırlatma, Baktığın Ürünün Fiyatı Düştü, Seni Özledik gibi 11 senaryo emaili ile site kullanıcılarını haberdar eder, site ile olan etkileşimlerini artırır.

Site üzerinde kişiselleştirilmiş arama önerisi düzenleyerek kullanıcıların popular ürünlere ve aramalarına hem daha çabuk ulaşmalarını sağlayarak kullanıcı deneyimine katkıda bulunur hem de ciroya katkıda bulunur.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2024 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax