Biz Sizi Arayalım

Merak ettiğiniz tüm sorularınız için iletişim bilgilerinizi girin,
uzman ekibimiz en kısa zamanda size yardımcı olsun!

Dilerseniz;

7/24 Müşteri Destek Hattı

0850 811 08 20

telefonumuzdan
bize ulaşabilirsiniz.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Formu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt

Ticimax ve SiPay İş Birliği

//

Ticimax Bilgi Merkezi

// Ticimax ve SiPay İş Birliği

 

SiPay Sanal POS'un Ticimax müşterilerine özel sunduğu uygun komisyonlarla bayi özel kampanyalarından yararlanabilirsiniz..

 

Ticimax ve SiPay İş Birliği

Hemen Başvur

SiPay Hakkında

2018 yılı sonunda kurulan ve ödeme sistemleri alanında dinamik ve yenilikçi bakış açısına sahip olan SiPay, dijital cüzdan alt yapısı ve sanal pos, banka havalesi ve diğer alternatif ödemelerin tamamını tek bir çatı altında birleştiriyor.

Global tecrübeye sahip deneyimli yönetim kadrosu ve uzman Ar-Ge gücüyle 360 derece çözüm sunan SiPay, global yüksek güvenlik standardı olan PCI-DSS sertifikasına sahiptir. Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri alanında hem son kullanıcılara hem üye iş yerlerine kullanımı kolay, güvenilir ve hızlı çözümler sunarak çalışmalarını özverili biçimde sürdürüyor.


Geniş Ürün Yelpazesi

Ticimax ve SiPay iş birliğine özel bir fırsatla, SiPay Sanal POS kullanarak aidat ücreti alınmıyor ve üstelik ödemelerinizi ertesi gün alma fırsatı sizi bekliyor.


SiPay Sanal Pos Fayda ve Avantajları
 

Kolay Sanal Pos Kurulumu

Aidat ücreti yok, ertesi gün ödeme

Proje yönetimi ve planlama

7/24 kullanıma uygun, güvenilir ve hızlı altyapı

Ticimax müşterilerine özel fiyatlandırma

Toplu Para Gönderimi

Entegrasyon sonrası profesyonel teknik ekiple güler yüzlü ve hızlı hizmet

Yüksek hızla ödeme alma ve PCI-DSS sertifikalı global standarttaki altyapısı ile güvenli ödeme alma


Geniş Ürün Yelpazesi

Dijital Cüzdan

Linkle ödeme alma

Taksitli satış imkanı

Mobil uygulama ile ödeme alma

Abonelik yöntemi ile kart saklama

Taksitli satış imkanı ve daha fazlası.

Hemen Başvur

15 Gün Ücretsiz Deneyin

Devlerin kullandığı e-ticaret alt yapısının 15 günlük demosu hemen mailinize gelsin.

Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikaları çerçevesinde sağladığınız kişisel verilerin, Ticimax Aydınlatma Metninde yer alan değerler ile sınırlı ve ölçülü olmak kaydı ile rızanıza dayanarak işlenebileceğini ve “Demoyu Gönder” butonuna basarak kişisel verilerinizin Aydınlatma Metninde belirtilen kapsamlarda işlenmesine izin vermiş olacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kişisel verileriniz işlenmesine ilişkin detaylı bilgiye ulaşmak için Ticimax Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma ve Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Devamını Oku İbareyi Kısalt
Adres : Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No:1 34750 Ataşehir/İstanbul  /  Çağrı Merkezi : 0850 811 08 20  / 
© 2005-2023 Ticimax E Ticaret Yazılımları ve E Ticaret Paketleri / Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş. Her Hakkı Saklıdır.
BİZE ULAŞIN
Ticimax